Foghorn – Thanatos
Jarek Szczęsny:

Album wysokooktanowy.

Subjected – Pictures From The Aftermath
Paweł Gzyl:

Ambientowa afirmacja życia i miłości.

Billy Woods And Kenny Segal – Hiding Places
Jarek Szczęsny:

Ciężki i ponury.

Ellen Arkbro – Chords
Paweł Gzyl:

Filozofia czystego akordu.

BNNT is Patrick Higgins – Multiversion #1
Jarek Szczęsny:

Część pierwsza.

Opla – Obertasy
Jarek Szczęsny:

Modernizacja polskiej wsi.

Zguba – Potwarz
Jarek Szczęsny:

Zagadkowa umysłowość.

Erith – Speed of Light
Przemysław Solski:

Niebanalny styl, kosmiczna muzyka, swoboda na scenie, tak w kilku słowach można określić nowe zjawisko na polskim rynku.

Øyvind Torvund – The Exotica Album
Łukasz Komła:

W egzotycznym zwierciadle.

Sciahri – Double-Edged
Paweł Gzyl:

Plemienny minimal.

Various Artists – ePM Selected Vol. 7
Paweł Gzyl:

Dziesięć house’owych sztosów.

Dren – Time And Form
Paweł Gzyl:

Black metal przekuty na nowoczesną elektronikę.

Dots (Uwe Schmidt) – Dots
Ania Pietrzak:

Śladami czarów w kosmicznej otchłani.

S S S S – Walls, Corridors, Baffles
Paweł Gzyl:

Power ambient z Lucerny.Tauron Nowa Muzyka domyka lineup

Kixnare, Ros, Niewinni Czarodzieje dopełniają program muzyczny Festiwalu Tauron Nowa Nowa Muzyka 2013. Wiemy, kto wystąpi na After Party w Jazz Club Hipnoza.

Kixnare

Na festiwalowej scenie pojawi się Kixnare, autor „Gucci Dough”, jednego z niezaprzeczalnie największych polskich przebojów tego roku i twórca świetnie przyjętego albumu Red, na którym zaprezentował światowej klasy instrumentalny hip-hop, łącząc oldskulowe brzmienia lat ’90 ze współczesnymi pomysłami, podpatrzonymi u Prefuse 73 czy Flying Lotusa.

Rosa

Założyciel Addiction Records, jeden z twórców polskiej sceny drum’n’basowej, znanego między innymi z rewelacyjnych występów z polskimi jazzmanami oraz wspólnych setów z największymi gwiazdami dnb, które od lat sprowadza do Polski.

Niewinni Czarodzieje

Wyborna mieszanka funka, soulu, jazzu, hip-hopu i dubstepu na cztery gramofony i dwa samplery, czyli występ klasyków polskiej elektroniku, duetu Niewinni Czarodzieje.

Afterparty

Podczas koncertu finałowego w Kościele Ewangelicko-Augsburskim zagrają Darkstar i Yoshi Horikawa. Po koncercie, w Jazz Clubie Hipnoza odbędzie się oficjalne festiwalowe afterparty. Od godziny 22 zagrają:

  • Diego Morales aka Diegors – doskonały chilijski DJ i tancerz, jeden z najciekawszych wykonawców z założonej przez Matiasa Aguayo wytwórni Comeme, potrafiący doskonale łączyć tropikalne taneczne rytmy z elementami Detroit techno i pomysłami z niemieckiego minimalu
  • Lucas Hulan – czeski DJ, związany przez lata z najważniejszym elektronicznym składem naszych południowych sąsiadów – Roxydust, założyciel wytwórni Nightphunks Recordings i rezydent najważniejszych czeskich klubów i festiwali, który przywozi ze sobą niesamowicie energetyczne, housowe sety
  • Mr Lex & Rawski – czyli przedstawiciele kolektywu Beats Friendly, współautorzy sukcesu Noviki i twórcy doskonałych setów, łączących miękkie jazowe brzmienia z energetycznymi rytmami, zdolnymi rozpalić najbardziej nawet wymęczoną publiczność.
    Darmowy wstęp dla posiadaczy festiwalowych karnetów, ilość miejsc ograniczona!

Wszystko o festiwalu – www.festiwalnowamuzyka.pl

 

Dołącz do ponad 10 000 fanów na Facebooku:

Komentarze

Comments are closed.