EABS – Slavic Spirits
Jarek Szczęsny:

Jazz w bardo.

Bartosz Kruczyński – Baltic Beat II
Jarek Szczęsny:

Nie chciałbym przesłodzić.

Resina – Traces (Remixes)
Mateusz Piżyński:

Najnowsze wydawnictwo naszej rodzimej, bardzo utalentowanej, artystki, Karoliny Rec (aka Resina) to zestaw 5 utworów, gdzie cztery to genialne reinterpretacje, za którymi stoją Abul Mogard, Lotic, Ben Frost i William Criag.

Różni artyści – Portrety
Jarek Szczęsny:

Sami perkusiści.

Tracey – Biostar
Paweł Gzyl:

Pastelowe electro wyjęte z klubowego kontekstu.

Laurence Pike – Holy Spring
Jarek Szczęsny:

Łyżeczką, a nie chochlą.

Altstadt Echo – This Work Contains Lead
Paweł Gzyl:

Rozdarcie między światem ducha i materii.

Luis Vicente & Vasco Trilla – A Brighter Side of Darkness
Łukasz Komła:

Rogate flow sięgające głębin.

Matias Aguyao – Support Alien Invasion
Paweł Gzyl:

Najbardziej wymagający album chilijskiego producenta.

Coil – Live Five
Maciej Kaczmarski:

Niewyrażalna intymność.

Vin Sol – Planet Trash
Paweł Gzyl:

Od house’u do ambientu.

Flying Lotus – Flamagra
Bartek Woynicz:

Fire Walk with Me.

Mazut – Promień
Jarek Szczęsny:

Nadmiar bywa szkodliwy.

Zamilska – Uncovered
Jarek Szczęsny:

Płyta lepsza niż serial.



Open’er zamyka line-up

Znamy już wszystkich artystów gdyńskiego festiwalu. W tym ostatniego headlinera!

Do programu Open’era jako ostatnia gwiazda dołączył Pharrell Williams.

Line-up tegorocznej imprezy prezentuje się bardzo okazale:

Środa 29 czerwca:
Florence And The Machine, Heroes Get Remembered, Mac Demarco, Mac Miller, PJ Harvey, Savages, Tame Impala, The Last Shadow Puppets, Xxanaxx.

Czwartek 30 czerwca:
Beirut, Caribou, Foals, M83, Maria Peszek, Mura Mara, Red Hot Chili Peppers.

Piątek 1 lipca:
Dawid Podsiadło, Kurt Vile & The Vilators, LCD Soundsystem, Nothing But Thieves, Paul Kalkbrenner, Rysy, Sigur Ros, Vince Staples, Wiz Khalifa, Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch Orchestra and Choir.

Sobota 2 lipca:
At The Drive-In, Bastille, Chvrches, Grimes, Kygo, Pharrell Williams, Rasmentalism, Spoken Love, Terrific Sunday, The 1975.

Poza tym na Alter Stage i Tent Stage wystąpią: Baasch, Coldair, JOGA, Kroki, Nagrobki, Oliver Heim, Rebeka, Shy Albatross, Sonar, Stara Rzeka, Suumoo, T’ien Lai, Kortez, Łona i Webber, Małpa.

Fot.: M. Murawski
www.opener.pl/pl
www.facebook.com/openerfestival/

 

Dołącz do ponad 10 000 fanów na Facebooku:

Komentarze

Comments are closed.