HVL – Rhythmic Sonatas
Paweł Gzyl:

Jak to się robi w Gruzji.

Marek Kamiński – Not Here
Łukasz Komła:

Patrzeć w gwiazdy leżąc wśród nich.

These New Puritans – Inside The Rose
Maciej Kaczmarski:

Na wzburzonym morzu.

Christian Löffler – Graal (Prologue)
Paweł Gzyl:

Popowo i trance’owo.

Ifriqiyya Electrique – Laylet el Booree
Łukasz Komła:

Jeszcze więcej krwi, potu i transu!

Tommy Four Seven – Veer
Paweł Gzyl:

Brytyjski mocarz powraca wreszcie z nowym albumem.

Stefan Goldmann – Tacit Script
Paweł Gzyl:

Konceptualna awangarda wywiedziona z techno i house’u.

DJ Spider – Democide
Paweł Gzyl:

Ucieczka z Nowego Jorku.

Sonmi451 – Nachtmuziek
Ania Pietrzak:

„Nie przeszkadzać”.

Janus Rasmussen – Vin
Mateusz Piżyński:

Deep house’owy kalendarz połówki Kiasmosa.

Various Artists – Velvet Desert Music Vol. 1
Paweł Gzyl:

Nowy cykl kompilacji kolońskiej tłoczni.

Psyk – A Moment Before
Paweł Gzyl:

Hiszpański producent wraca do swoich korzeni.

Mary Lattimore & Mac McCaughan – New Rain Duets
Jarek Szczęsny:

Cztery utwory, dwoje wykonawców i jedna sesja na żywo.

Chúpame El Dedo – No Te Metas Con Satan
Łukasz Komła:

Psychodeliczna cumbia staje do walki z Szatanem!



Open’er zamyka line-up

Znamy już wszystkich artystów gdyńskiego festiwalu. W tym ostatniego headlinera!

Do programu Open’era jako ostatnia gwiazda dołączył Pharrell Williams.

Line-up tegorocznej imprezy prezentuje się bardzo okazale:

Środa 29 czerwca:
Florence And The Machine, Heroes Get Remembered, Mac Demarco, Mac Miller, PJ Harvey, Savages, Tame Impala, The Last Shadow Puppets, Xxanaxx.

Czwartek 30 czerwca:
Beirut, Caribou, Foals, M83, Maria Peszek, Mura Mara, Red Hot Chili Peppers.

Piątek 1 lipca:
Dawid Podsiadło, Kurt Vile & The Vilators, LCD Soundsystem, Nothing But Thieves, Paul Kalkbrenner, Rysy, Sigur Ros, Vince Staples, Wiz Khalifa, Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch Orchestra and Choir.

Sobota 2 lipca:
At The Drive-In, Bastille, Chvrches, Grimes, Kygo, Pharrell Williams, Rasmentalism, Spoken Love, Terrific Sunday, The 1975.

Poza tym na Alter Stage i Tent Stage wystąpią: Baasch, Coldair, JOGA, Kroki, Nagrobki, Oliver Heim, Rebeka, Shy Albatross, Sonar, Stara Rzeka, Suumoo, T’ien Lai, Kortez, Łona i Webber, Małpa.

Fot.: M. Murawski
www.opener.pl/pl
www.facebook.com/openerfestival/

 

Dołącz do ponad 10 000 fanów na Facebooku:

Komentarze

Comments are closed.