Wpisz i kliknij enter

Murcof – nowa płyta jeszcze w tym roku

Kilka elektryzujących nowości od Murcofa – nowa strona artysty jest już dostępna pod adresem http://murcof.com, znajdziecie na niej między innymi obraz do kompozycji „Rostro” [pochodzącej z najlepszej zdaniem naszych użytkowników płyty roku 2005 – „Remembranza”]. Murcof udostępnił również swoją najnowszą kompozycję – „Cielo” – dostępną na stronie myspace.com/murcof. Następcą „Remembranzy” ma być krążek „Cosmos”, który powinien pojawić się jeszcze w tym roku.Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
setfiretoflames
setfiretoflames
17 lat temu

eh rememberanza plyta roku 2005 😉 – jak to sie mowi zawsze moglo byc gorzej… Choc zaczyna byc coraz lepiej z muzyka elektroniczna sluchana w szerszych kregach i zachacza ona o coraz nowsze eksperymenty wciaz popularne sa standardowe kliki :/. (nie chce byc zle zrozumiany – REMEMBERANZA to dobra plyta choc mysle ze sa znacznie ciekawsze projekty na rynku)

setfiretoflames
setfiretoflames
17 lat temu

Fax – cudowny do omdlenia to raczej nie, nic oryginalnego – powiedizalbym sredniak jak na dzisiejsze czasy,…chodz ze smakiem. Polecam poszperac zasoby myspace znajdziecie wiele ciekawszych zespolow i od murcofa rowniez, (nie ujmujac mu zdolnosci).

niewidoczny
niewidoczny
17 lat temu

M(artes) U(topia) R(emembranza) C(?) O(?) F(?) ;] czyzby jeszcze 3 plytki i zmiana pseudo?

yac
yac
17 lat temu

nie wiem jak Corona .. ale jego współbratymiec ze Static Discos, czyli Ruben Tamayo a.k.a. Fax wydał właśnie cudowany do omdlenia album … ciekaw jestem odpowiedzi Corony.

Polecamy