Wpisz i kliknij enter

Flanger wydaje ponownie

Wszyscy ci, dla których ostatnia płyta Flangera była rozczarowaniem („Spirituals”, recenzja u nas – tutaj), z radością sięgną po reedycję wczesnych nagrań duetu. Atom Heart i Burnt Friedman wydali bowiem na jednym krążku zremasterowane wersje dwóch pierwszych materiałów – „Templates” oraz „Midnight Sound„. Całość otrzymała wspólny tytuł „Nuclear Jazz„, premiera nowej-starej płyty już w przyszłym tygodniu. Fragmentów „Templates” posłuchać można w serwisie MySpace – na tej stronieJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
poludnie
poludnie
12 lat temu

spirituals to nieporozumienie i szmelc w porownaniu z tamplates, midnight sound czy outer space/inner space.nieprzymslane zboczenie, nizszy poziom artystyczny i produkcja rowniez moim zdaniem gorsza.mysle, ze uwe i burnt potrzebowali kaski dlatego zrobili taki banalny album.ma on swoje uroki, ale cos mi mowi, że sami tworcy nie sa z niego zadowoleni ) :

mikolaj
mikolaj
14 lat temu

no wlasnie 🙂
spirituals rozczarowaniem? ja wam dam!

paide
paide
14 lat temu

spirituals to było mistrzostwo świata. osoby zawiedzione tym albumem najprawdopodobniej nie doceniają możliwości drzemiących w tych muzykach i szerokiego wachlarza stylistyk, które wykorzystują.

Polecamy