Wpisz i kliknij enter

Pierwsze wycieki „Volty”?

„To, co prezentuję, jest fragmentem sesji nagraniowej pewnej islandzkiej artystki. Do zarejestrowanego materiału dodałem szum i trochę zdjęć, mam nadzieję, że nie będzie miała nic przeciwko” – tak swój profil na MySpace opisuje tajemniczy użytkownik, ukrywający się pod tym adresem. Wszystko wskazuje na to, że umieszczone w profilu fragmenty pochodzą z najnowszego albumu Björk, zatytułowanego „Volta”, którego oficjalna premiera odbędzie się 7 maja. Kilka prawdopodobnych fragmentów nowego krążka islandzkiej gwiazdy znaleźć można również w serwisie YouTube – choćby na tej stronie. Sama Björk nie potwierdza autentyczności nagrań.Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
k
k
15 lat temu

tajemniczy użytkownik na myspace , bjork nie potwierdza autentyczności – może o tym pisać nawet Wyborcza. Dla mnie to niepoważne.

robert
robert
15 lat temu

zaraz zaraz, skoro materialy ukazaly sie na legalnych serwisach to gdzie jest problem? skoro o tych przeciekach pisze nawet pitchfork…

k
k
15 lat temu

trochę to niepoważne zamieszczać newsa na temat pirackich przecieków z jakiejkolwiek płyty :/ co to, serwis warezowy?

Polecamy

Jlin – Wywiad

„Spodziewałam się, że moja ścieżka zawodowa kiedyś zaprowadzi mnie na sztukę baletową. Nie mogłam jednak przypuszczać, że pierwszym baletem, na który pójdę będzie ten, do którego muzykę skomponowałam.”