Wpisz i kliknij enter

Ambitne plany Miloopy

Wrocławska Miloopa rozpoczęła nagrywanie materiału na nową płytę. Zespół podjął współpracę z jednym z najbardziej cenionych i doświadczonych producentów – Rolim Mosimannem, mającym na koncie nagrania oraz produkcje Faith No More („Album Of The Year”) oraz kultowego The Young Gods. Współpracował również z Bjork, Smashing Pumpkins i New Order, jest także producentem mającej się ukazać niedługo płyty projektu JoJo Mayera’ Nerve. Nowy album Miloopy wydany zostanie przez Gig Ant jesienią tego roku. Czekamy z niecierpliwością, póki co zapraszamy do poczytania recenzji pierwszego krążka kolektywu – „Nutrition Facts”Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ego
ego
16 lat temu

Maćku – pieniądze jak widać załatwiają wszystko. Smutne jedynie że nikt w Polsce nie umie się wykazać. Teraz opierając się na sztucznym hypie że mają zagranicznego producenta, od razu wszystkim zacznie się wydawać ze grają lepiej. I pewnie lepiej się sprzedadzą.

Maciek
Maciek
16 lat temu

Miloopa wciąż rozwija skrzydła. To wspaniała wiadomość, że pod okiem takiego fachowca jak Roli, realizujecie nowy materiał. Gratulacje, że udało się Wam go ściągnąć! Zespoł ma duży potencjał, a doświadczenie Roliego pozwoli zrobić perełkę na naszym rynku. Czekam z ciekawością na nowy materiał. pees: Precz z ignorantami i zakompleksionymi EGOistami!

ego
ego
16 lat temu

Nie no pewnie, lepiej iść na łatwiznę i niech znany producent odwali brudną robotę. Widać sami sobie nie radzą.

Polecamy