Wpisz i kliknij enter

Nowe dźwięki od Nine Inch Nails

Ghosts I – IV” – taki tytuł nosi najnowsza, w pełni instrumentalna płyta Nine Inch Nails. Jak mówi odpowiedzialny za projekt Trent Reznor – „o tego rodzaju projekcie myślałem już od dawna, z różnych względów mogłem go jednak zrealizować dopiero teraz”. Całość wydana została w podobny sposób, jak ostatnia płyta Radiohead: dobrej jakości mp3 pobrać możemy za darmo ze strony NiN. Aby otrzymać pełen zestaw – płyty CD + książkę – musimy zapłacić 75 dolarów. Póki co strona z nową muzyką Nine Inch Nails przeżywa oblężenie – mimo wszystko próbujcie dostać się pod ten adres. W oczekiwaniu na połączenie polecamy artykuł o Reznorze w naszym magazynie – w tym miejscuJest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Reznor
Reznor
16 lat temu

http://www.trentreznor.ownlog.com
A ja powiem tak… Sciagnijcie dobrego torrenta z sieci ktory zostal umieszczony przez samego Reznora albo zaplaccie jak ja zrobilem i mam juz wszystkie kawalki czekam tylko teraz na plyte powiem szczerze ze w koncu cos nowego i niesamowitego stworzyl nasz Michael.

ninail
ninail
16 lat temu

Panowie, wszystko pokręciliście!
Za darmo jest tylko 9 kawałków. Za download wszystkiego w wybranym formacie (w tym flac) płaci się 5 dolarów. 10 kosztuje preorder dwóch płyt (+linkk do downloadu), przy 75 dochodzi zapis na blu-ray w hiperjakości, płyta DVD z multitrackami itd. przeczytajcie uważnie cennik.

Deviant
Deviant
16 lat temu

Ciekawa pozycja w dorobku nine inch nails – obecnie dostępne jest ghost I. czekam na trzy kolejne…

Polecamy