Wpisz i kliknij enter

Czubala w Mobilee

„Siłą muzyki elektronicznej jest wolność w jej interpretacji” – mówi Marcin Czubala. – „Nie daję Wam gotowego obrazu, raczej pędzel i zestaw barw”. W październiku polski twórca wyda swój debiutancki album nakładem znakomitej oficyny Mobilee. Krążek nosić będzie tytuł „Chronicles of Never„, znajdziemy na nim 10 premierowych kompozycji, z których jednej – „Berolina” – już teraz słuchać możemy na MySpace twórcy – w tym miejscu.Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
beau bullet
beau bullet
12 lat temu

A BEROLINA jest super-szalowa!!!!
killah!

beau bullet
beau bullet
12 lat temu

go Laudia!!! 🙂
W rzeczy samej Czubala przeszczepial jako jeden z pierwszych myslaca elektronike klubowa na nasze podworko. Nalezy mu sie taki kontrakt. Soniczne rozdziewiczenie narodu to jego rowniez kontrybucja.
No i tylko adwersarze, ktorzy z dywanu na podloge skakali wowczas moga cierpiec wobec takiego waznego labelowego paktu torsje.

laudyna
laudyna
12 lat temu

torbę na twe rzygi rzecz jasna.

laudyna
laudyna
12 lat temu

Trendy nie maja tu nic do rzeczy – tak sie sklada, ze Marcin grzebal w minimalu zanim miales neta w domku, kotku – wiec zdzierż jakoś ten fakt, że nas cieszy jego labelowy pakt. się zgrafomanilam z niesmaku ;] torbe odpowiednia dla swej barwnej osobowosci przeslemy mejlem;]

fil colins
fil colins
12 lat temu

lol co za frajerek…podazaj za trendami z marcinkiem czubala,rzygac mi sie chce jak na to patrze,co za max. brak osobowosci…o marcinie marcinie dlaczego nie masz fotek z riczim? przemysl to i nadrob czym predzej

laudyna
laudyna
12 lat temu

Fiu fiu! O tym, że Aneczka go wydaje, gdzies już pisali, ale cały album… Gratulacje!! ps. czy to przypadkiem nie jej wokal zresztą? (brzmi identycznie jak ten w Fish at Night;])

Stina
Stina
12 lat temu

Super! Mobilee to teraz najlepsza wytwórnia techno i house w Europie. Gratulacje Marcin!

Polecamy