Wpisz i kliknij enter

Czubala w Mobilee

„Siłą muzyki elektronicznej jest wolność w jej interpretacji” – mówi Marcin Czubala. – „Nie daję Wam gotowego obrazu, raczej pędzel i zestaw barw”. W październiku polski twórca wyda swój debiutancki album nakładem znakomitej oficyny Mobilee. Krążek nosić będzie tytuł „Chronicles of Never„, znajdziemy na nim 10 premierowych kompozycji, z których jednej – „Berolina” – już teraz słuchać możemy na MySpace twórcy – w tym miejscu.Jest nas 13 000 na Facebooku:


7 Komentarzy

  1. go Laudia!!! 🙂
    W rzeczy samej Czubala przeszczepial jako jeden z pierwszych myslaca elektronike klubowa na nasze podworko. Nalezy mu sie taki kontrakt. Soniczne rozdziewiczenie narodu to jego rowniez kontrybucja.
    No i tylko adwersarze, ktorzy z dywanu na podloge skakali wowczas moga cierpiec wobec takiego waznego labelowego paktu torsje.

  2. Trendy nie maja tu nic do rzeczy – tak sie sklada, ze Marcin grzebal w minimalu zanim miales neta w domku, kotku – wiec zdzierż jakoś ten fakt, że nas cieszy jego labelowy pakt. się zgrafomanilam z niesmaku ;] torbe odpowiednia dla swej barwnej osobowosci przeslemy mejlem;]

  3. lol co za frajerek…podazaj za trendami z marcinkiem czubala,rzygac mi sie chce jak na to patrze,co za max. brak osobowosci…o marcinie marcinie dlaczego nie masz fotek z riczim? przemysl to i nadrob czym predzej

  4. Fiu fiu! O tym, że Aneczka go wydaje, gdzies już pisali, ale cały album… Gratulacje!! ps. czy to przypadkiem nie jej wokal zresztą? (brzmi identycznie jak ten w Fish at Night;])

Polecamy