Wpisz i kliknij enter

Znakomite koncerty w Vombat Radio

Coraz ciekawiej prezentuje się ramówka internetowego Vombat Radio. W lutym będziemy mogli posłuchać koncertów Mr.S czy Lacklustera! Vombat Radia słuchać możecie pod adresem www.vombatradio.com. Prowadzący stację wysłali nam informację o swych lutowych koncertowych planach. Zobaczcie, kogo będziemy mogli posłuchać:
Mr S. – 8 lutego, godzina 20.00
www.myspace.com/monsieuresse. Mr S, czyli Sławek Bardadyn – bydgoski kompozytor, producent, muzyk, który porusza się pomiędzy ambientem, nu jazzem i elektroniką. Słychać to między innymi na jego pierwszym oficjalnym wydawnictwie z 2007 roku zatytułowanym „Extracerebral” wydanym w brytyjskiej wytworni Artificial Bliss Recordings.
Oprócz własnej twórczości Mr.S zajmuje się również współpracą z innymi wykonawcami. Prócz współpracy z nieistniejącym już zepsłem zespołem Xenn, od 2006 roku gra w formacji perkusyjnej Kije założonej przez Sławka Ciesielskiego – perkusisty i jednego z zalożycieli Republiki.
Sweeping Logic – 21 lutego, godzina 21.00
www.myspace.com/sweepinglogic
Lackluster – 22 lutego, godzina 20.00
www.lackluster.org. Koncert nagrany specjalnie dla Vombat Radio.
Dagadana – 23 lutego, godzina 20.00
www.myspace.com/dagadana. Powstanie zespołu to efekt trzyletniej znajomości muzyków z Polski i Ukrainy. Daga Gregorowicz (Poznań), Dana Vynnytska (Lwów), Miko Pospieszalski (Częstochowa) to muzycy obracający się w różnych nurtach muzycznych – od folku po breakebeat – poznali się przy okazji eksperymentowania z jazzem na międzynarodowych warsztatach International Summer Jazz Academy in Cracow.
Istotną kwestią jest aparatura, jakiej muzycy używają przy projekcie. Głównymi instrumentami akustycznymi są pianino oraz kontrabas. Wykorzystywane są jednak także okaryna, harmonijka ustna, a także dziecięce przeszkadzajki…Wokale przetwarzane są przez różnego rodzaju sprzęty dj-skie, co daje szerokie pole dla manewrowania wyobraźnią.
Zapraszamy na stronę www.vombatradio.comJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
jalo
jalo
15 lat temu

mi podobało się bardzo! Radio Vombat to bardzo ciekawa sprawa i jakos dźwięku dosyć dośyć! 😀

mr.s
mr.s
15 lat temu

I jak, słuchał ktoś? Opinie mile widziane. No i zapraszam 14.02 do Szczecina.

stoned_rider
stoned_rider
15 lat temu

masa, czekam na Mr. Sss!

tom
tom
15 lat temu

a dzień wcześniej 13.02.2009 w Vombat relacja z Katowickiego Klubu Gugalander – start 21.00

WDR
WDR
15 lat temu

Mr.S – 14 lutego, godzina 20:00
Brama Jazz Cafe
Szczecin
wstęp wolny!

Polecamy