Wpisz i kliknij enter

Thinner wydaje, Autoplate się żegna

Weteran elektronicznej sceny – Gabriel Le Mar – jest autorem najnowszego wydawnictwa w katalogu wytwórni Thinner. Ukazał się również nowy, niestety ostatni krążek w katalogu sub-labelu Autoplate. Zgodnie z najnowszą polityką Thinner, krążek „DubWize” Gabriela Le Mara nie jest dostępny w sieci za darmo – aby go pobrać, należy za niego zapłacić. Wcześniej możecie posłuchać kilku fragmentów materiału:
Dubster

Funkstern

Motorace Beatless

Fragmentów wszystkich kawałków z krążka posłuchacie na stronach sklepu Juno. Tymczasem prowadzący wytwórnię Thinner wydali ostatni album nakładem ambientowego sub-labelu Autoplate. Wydawnictwo opatrzone numerem 50 to dzieło rosyjskiego artysty ukrywającego się pod pseudonimem Slow. – Kiedy tylko przesłuchaliśmy demówkę nadesłaną przez Slow wiedzieliśmy, że będzie to idealna muzyka na pożegnanie z labelem – można przeczytać na stronie Autoplate. Tym razem materiał „Love” pobrać możecie zupełnie za darmo.Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
K0$+3k
K0$+3k
11 lat temu

Ja również absolutnie nie mam za złe tego że sobie chłopaki trochę zarobią na tym projekcie,w końcu należy im się.Co do Autoplate,pomijając już fakt że muzyka prezentowana w sublabelu na pewno nie sprzedała by się w formie cyfrowej a tłocznia kosztuję,to zwyczajnie menago nie ma czasu na koordynowanie działań dwóch labelów,które pociągało by ze sobą koszta utrzymania serwerów opłaty grafików itd.Poza tym S.Redenz jest teraz mocno uwikłany w działania na rzecz Cocoon,także i tak dobrze że ogarnia thinnera.Coż pozostaje podziękować za 50 darmowych wydawnictw od Autoplate,i czekac na rozwój wydarzeń…:)

microust
microust
11 lat temu

@K0$+3k – aby było jasne – nie mam nic przeciwko sprzedaży muzyki.
Żałuję jedynie, że Autoplate jest jedynie archiwum. Szkoda że nie postanowili „współfinansować” via Thinner tego sublabelu. Tyle.

Sam Thinner zrobił baaaardzo dużo dobrego.

K0$+3k
K0$+3k
11 lat temu

Thinner nie do końca rozstał się z formułą darmowych albumów czego dowodem jest thn105,ep wypuszczono całkowicie za free: http://www.thinner.cc/pages/releases/releases_detail.php?id=thn105 .Okresowo wydawany materiał (darmowy) bedzie miał na celu promowanie mniej znanych muzyków,także nie jest zle:)

microust
microust
11 lat temu

Szkoda.
W sumie od Thinnera i AP zacząłem interesować się zjawiskiem (wówczas) netlabelowym. Szkod że przeszli na wymiar jedynie biznesowy….

Polecamy