Wpisz i kliknij enter

Kurs nagłaśniania elektroniki

Klub CDQ i Polski Instytut Edukacji Audio zapraszają na 4-miesięczny kurs kreatywnego nagłaśniania muzyki eksperymentalnej – chodzi o laptopy, zestawy djskie, instrumenty akustyczne, perkusyjne itp. Warto! – Udało nam się zebrać bardzo doświadczonych i czynnych zawodowo nauczycieli: Andrzeja Karpa, Bolesława Scholla, Janusza Klimowicza i Marka Walaszka – mówi Paweł Przezwański z Polskiego Instytutu Edukacji Audio SWAM. – Prowadzący dodatkowo wspomagani będą przez Wojciecha Błażejczyka i Pawła Przezwańskiego, młodych absolwentów wydziału reżyserii dźwięku i kompozycji.

Czego się nauczysz?

Kurs oferuje zdrowy balans pomiędzy teorią i praktyką (trzy razy więcej praktyki niż teorii) i wymaga dużo pracy samodzielnej we własnym zakresie. – Strategicznym zadaniem kursu jest umożliwienie jego uczestnikom ogarnięcie całego procesu nagłaśniania – tłumaczy Przezwański.

– Mamy tu ćwiczenia z ustawiania kompresorów, podłączania sprzętu, eliminacji pogłosów, prezentacje procesu ustawiania systemu i miksowania live przez zaproszonych mistrzów, ćwiczenia indywidualne na wielościeżkowym nagraniu występu live nagranym podczas kursu, również praktyki w parach polegające na nagłaśnianiu zespołu na żywo podczas czwartkowych koncertów w klubie CDQ.

Kiedy i za ile?

Kurs odbywa się przez cztery miesiące w wymiarze około 3 godzin w tygodniu, w czwartki popołudniami lub wieczorami (podczas koncertów) w klubie CDQ (Warszawa, ul. Burakowska 12).

Data rozpoczęcia i aktualna cena kursu: 4 marca, 320 pln za miesiąc (1280 pln za cały kurs). Zobaczcie szczegółowe terminy i koszty. Kontakt i zapisy: info@swam.com.pl, tel. 508-031-321

Więcej informacji – www.swam.com.plJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
mallemma
mallemma
11 lat temu

jędruś, matematyka mi się powieliła.

andrew1985
andrew1985
11 lat temu

wcale nie drogo, zosia a ile byś chciała?, szkoda tylko ze wawa

mallemma
mallemma
11 lat temu

koszmarnie drogo, no i stolica 🙁

Polecamy