Wpisz i kliknij enter

3 pytania – Selvy

Tym razem na 3 pytania odpowiedział bardzo interesujący producent z rodzimego podwórka.

Wojciech Grynko to pochodzący z Poznania producent i dj, koncentrujący swoją twórczość wokół takich gatunków jak house i disco. Swoje produkcje wydawał w amsterdamskiej wytwórni Legendary Sound Research, poznańskiej oficynie Your Mama’s Friend,  S1 Warsaw (w duecie z Marfą jako Matat Professionals), a ostatnio przede wszystkim znany jest ze swoich poczynań dla The Very Polish Cut Outs (Polish Edits #14), Transantlantyku oraz działań w niestety zamkniętym już poznańskim klubie WOSK. Niedawno w formie podcastu ukazały się jego niepublikowane dotąd tracki, a jego numer znajdzie się na składance FASRAT’s Compilation #1, która otwiera działalność nowego sublabelu Requiem Records, czyli Requiem For Disco.


Halina Żytkowiak – Pięć Minut Łez (Selvy Edit)

Czego ostatnio słuchasz?
Ostatnio bardzo chętnie wracam do albumów z lat 90 takich jak Stereolab – „Dots and Loops” czy kompilacja Headz 2A od Mo’Wax. Jestem również na bieżąco z teraźniejszą elektroniką, duże wrażenie wywiera na mnie label Public Posession – od strony muzycznej jak i graficznej.


Stereolab – „Dots And Loops”


Dj Food – „Concentric Circle”


Carpentaria – „Der Inder”

Nad czym obecnie pracujesz?
Obecnie pracuję nad byciem cierpliwym oraz nad epką która ukaże się na przełomie marca i kwietnia w pewnym Londyńskim labelu.


Selvy – „The Trumpet

Jaki cudzy występ (set/ koncert) zrobił ostatnio lub w ogóle na Tobie największe wrażenie?
Największe wrażenie zrobił na mnie koncert trójmiejskiego zespołu Enchanted Hunters,
a najlepiej bawiłem się na dj secie Japończyków – Chida & 5ive podczas imprezy Cocktail D’Amore w Griessmuhle w Berlinie.

(zdjęcie wykonał Karol Wysmyk)

www.soundcloud.com/selvy
www.facebook.com/thisisselvy/Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy