Wpisz i kliknij enter

Steven Wilson w Polsce

[wide][/wide]
Lider grupy Porcupine Tree krakowskim koncertem rozpocznie europejską trasę promującą najnowszą solową płytę – „Grace For Drowning”. Steven Wilson znany jest ze swobody, z jaką porusza się po różnych gatunkach muzyki – od pop-rocka (Blackfield), przez ambient (Bass Communion), aż po rock progresywny (Porcupine Tree), odnosząc pasmo sukcesów artystycznych oraz komercyjnych.

Jego pierwszy album solowy, „Insurgentes”, choć w głównej mierze prezentował mieszankę różnych odcieni rocka eksperymentalnego, to przede wszystkim był odbiciem większości inspiracji oraz fascynacji muzycznych, jakie wpłynęły na jego twórczość.

Premiera Grace For Drowning przewidziana jest na wrzesień.

Koncert odbędzie się 21 października w Hali TS Wisła.

Bilety już wkrótce do kupienia na http://rockserwis.pl/Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Stalkyer
Stalkyer
10 lat temu

@crimsoid Chodzi o to ze Hala Wisły jest wg mnie skrajnie niekustycznym obiektem. Wszytkie cudeńka które wyjdą z pod palców Wilsona zwyczajnie rozbiją się o ściany budynku…a szkoda

crimsoid
crimsoid
10 lat temu

Czemu? Solowy materiał Wilsona do kameralnych raczej nie należy, a myślę, że i nagłośnienie przywiezie ze sobą wystarczające.
Poczekamy, zobaczymy 🙂

Stalkyer
Stalkyer
10 lat temu

@crimsoid
Na Wiśle na pewno wejdzie więcej luda, problem w tym ze nie będzie nic słychać.

crimsoid
crimsoid
10 lat temu

Wilson ma w Polsce wcale niemało wielbicieli. Myślę, że Kosiński spodziewa się tłumów. Blackfield w Klubie Studio z miejscem dla publiczności było na styk.

Stalkyer
Stalkyer
10 lat temu

Ten kto wysłał Wilsona na Halę Wisły, jest, mówiąc krótko i bez ogródek, POSRANY!!!

Polecamy