Wpisz i kliknij enter

Warto posłuchać: JJ

W kolejnym odcinku naszej serii przedstawiamy bardzo pracowity i tajemniczy zespól ze Szwecji JJ, który 9 marca wydaje swój kolejny, już drugi album. Duet JJ został odkryty na początku 2009 roku przez wytwórnię z Göteborga Sincerely Yours, założoną przez muzyków z The Though Alliance. Do tej pory JJ zdążyli wydać debiutancki singiel jj n° 1 oraz album jj n° 2. Obecnie przymierzają się do wydania kolejnej płyty jj n° 3. Tym razem będzie ona wydana w amerykańskiej wytwórni Secretly Canadian.

Co do samych członków zespołu, Joakima Benona oraz Elin Kastlander, to niewiele wiemy na ich temat. Tworzą wokół siebie aurę tajemniczości. Wiemy jednak, że ich muzyka to lekkie, melodyjne dźwięki okraszone delikatnym wokalem.

Te enigmatyczne niczym poranna mgiełka dźwięki, przypominają nieco dokonania Imogen Heap. Zachowują jednak dużą oryginalność, posiadając swój własny rozbrykany klimat.Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
niebieskawa
niebieskawa
14 lat temu

mi like 😀

aubo lessi
aubo lessi
14 lat temu

MKDK

Pełna zgoda. Mieli : )

MKDK
MKDK
14 lat temu

Trochę mam wrażenie, że szczyt popularności mieli z okazji debiutu w 2009 i wtedy byli na ustach wszystkich hipsterów. Teraz już siłą inercji lecą trochę, no ale może się mylę. W każdym razie singlowe „My Way” ze stycznia jest o niebo lepsze od każdej piosenki z jj n° 3. Niczym na nowej płytce nie zaskakują. Co nie znaczy, że nie jest przyjemna 😉

Polecamy