Wpisz i kliknij enter

Nowości z Mik.Musik.!.

Wojtek Kucharczyk przygotowuje prawdziwą ofensywę swej wytwórni – na dobry początek dwa albumy od Jakuba Adamca i RSS Boys.

Jakub Adamec znany jest z czeskiego zespołu I Love 69 Popgeju. Ich ostatnia płyta „Let’s Gold Corridor“ została przez niektórych krytyków uznana za „być może najlepszą czeską płytę w historii“. Jakub od kilku lat mieszka w Polsce, współpracuje z polskimi i czeskimi artystami. „Travelling In Time (Świeży kurz)“ jest podsumowaniem jego różnych dotychczasowych działań, ale jednocześnie jak sam tytuł wskazuje obraniem nowego kursu. Wszystkie utwory powstały na bazie ścieżek dźwiękowych filmów wideo, które Jakub tworzył na przestrzeni kilku ostatnich lat, na potrzeby płyty zostały one solidnie przebudowane, rozwinięte, brak obrazu został wypełniony muzyką i słowem.

http://mikmusikarchive.bandcamp.com/album/jakub-adamec-travelling-in-time-wie-y-kurz-sv-kurz

RSS Boys to duet o nieujawnionej tożsamości. Legenda głosi, że poznali się w trakcie podróży po Afryce. Efektem jest muzyka, która wsysa słuchacza do swojego czarnego jądra. A afrykańskie i światowe pogłosy dodają tempa i temperatury. Ktoś mówi „techno“, inny „dziwne world music“ albo „dark dub“, a prawdę znają tylko oni. Przy produkcji płyty „W D0NT BLV N HYP” pomagał The Complainer , jako wydawca czuwał nad harmonijnością współpracy i czyścił panom łańcuchy.

http://mikmusikarchive.bandcamp.com/album/rss-b0ys-w-d0nt-blv-n-hypJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy