Wpisz i kliknij enter

RVO & Claudio PRC – Field EP

Claudio PRC i Reggy Van Oers zakładają duet, po to, by inaugurować nowy rozdział w karierze tego drugiego. Pisząc o nowym rozdziale, mam na myśli label Telemorph, który właśnie zaczyna piastować RVO. O pomyśle na profil labelu, na razie nie wiadomo zbyt wiele, bo w opisie widnieje tylko jedna, krótka i tajemnicza sentencja – Our Platform, Our Journey, ale zdaje się, że to powinno na razie wystarczyć. Składająca się z dwóch utworów „Field” EP, ukaże się 9 października na dwunastocalówce i w formacie cyfrowym. U nas trochę wcześniej dowiecie się co nieco o tym wydawnictwie.

Field 1, to bardzo oszczędny numer, skopany złamaną stopą i zdobiony brzęczącymi głosami. Po krótkim intro, wstępuje w niego przeciągły muślin ambientu, który paradoksalnie daje prztyczka w nos bitom, na których wszystko się tu opiera. Urzekająca kombinacja dwóch przeciwnych sobie żywiołów, które świetnie się nawzajem przenikają.

Reggy van Oers Press Pic

Field 2, to track o regularnym rytmie. Charakterności dodają mu złowieszcze szumy, syki i powiewy. Pędzące perkusjonalia, wkraczają tutaj nagle i sprawiają, że kompozycja staje się maksymalnie dynamiczna. I tu także nie brakuje, płożących się ambientowych melodii, z tym, że nie kontrastują aż tak z całością.

Świetna, choć trochę za krótka, EPka. Kibicuję ochoczo RVO w rozruszaniu całej działalności. Sądzę, że warto pociągnąć współpracę jego duetu z Claudio PRC, chociaż następne wydawnictwo na Telemorph, przypadnie już pewnie komu innemu…Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy