Wpisz i kliknij enter

Dj Scotch Egg – Drumized


Swój kunszt i zamiłowanie do wybuchowej mieszanki przesterowanego breakcoreu i ośmiobitowych melodyjek Shigeru Ishihara objawił na wydanym przed trzema laty albumie „KFC Core”, ubiegłorocznym „Encyclopedia Of Hardcore Chiptune” i podczas licznych występów na żywo z użyciem gameboyów (niezapomniany show w czasie tegorocznego FNM w Cieszynie). Najnowsza propozycja brodatego szaleńca nosi tytuł „Drumized” i zawiera zaledwie 26 minut muzyki, ale proponuje tyle wrażeń, że można by nimi obdzielić kilka innych płyt. Termojądrowa energia wgniata w ziemię, kiedy z głośników bryzgają kawalkady drobno siekanych dźwięków osiągających prędkość odrzutowca. Scotch Egg dał upust chorej wyobraźni i swoje kosmiczne pomysły odtworzył z zabójczą precyzją, potrafiącą wprawić w osłupienie. Jedyna chwila wytchnienia przychodzi na końcu, za sprawą działającego niczym balsam „Ummmmm”.
Nie ma co się rozpisywać – „Drumized” to bezkompromisowa muzyka, którą się akceptuje lub nie. Zastrzyk adrenaliny prosto w rdzeń kręgowy, od którego jedni dostaną stanów przedzawałowych, inni zaś ulegną spazmatycznemu tańcu, jak gdyby sprzedawali gwoździe.


2008Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
OFF_ka
OFF_ka
12 lat temu

Welcome to KFC Core!

lakretyno
lakretyno
12 lat temu

to ja jestem ten od sprzedawania gwoździ (VS „Dance Like Youre Selling Nails”) 😉 bardzo dobra płyta, inna od „KFC Core”, bardziej hałaśliwa.

ubunoir
ubunoir
12 lat temu

m/

Ewaryst
Ewaryst
12 lat temu

sprawdzę…może się zesram

Polecamy