Wpisz i kliknij enter

Kto zagra przed Squarepusherem?

Wielkimi krokami zbliża się pierwszy polski koncert Toma Jenkinsona – Squarepushera. Wiemy już, kto 24 listopada rozgrzeje w Katowicach publiczność przed gwiazdą wieczoru. Przypomnijmy – koncert, który odbędzie się 24 listopada, mieć będzie miejsce w katowickim Rondzie Sztuki – to właśnie tutaj w marcu tego roku odbył się pamiętny i niezwykle udany koncert Autechre. To tutaj swoją pierwszą edycję w roku 2006 miał Festiwal Nowa Muzyka. To również tu publiczność przed Squarepusherem rozgrzewać będzie pochodzący z Zielonej Góry Monosylabikk.
Polak z Kitty-Yo
Artysta ma na swoim koncie wspólne występy z takimi artystami, jak choćby Max Tundra, Mitch & Mitch czy Igor Pudło. Od roku Monosylabikk nagrywa również do znakomitej wytwórni Kitty-Yo, nakładem której wydał swój krążek „Rocks”. Jego fragmentów posłuchacie na MySpace.
Przypomnijmy również, że Squarepusher będzie w Katowicach promować swój najnowszy krążek, zatytułowany „Just a Souvenir”. Jego fragmentów posłuchacie poniżej:

Bilety
Bilety na to wydarzenie kosztują 60zł (do 20 listopada) oraz 70zł (po 20 listopada). Kupić je możecie na Ticketportal.







Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


5 Komentarzy

  1. hehe:P ale jesli mnie oczy nie mylą na fotce do artykułu jest Max Tundra..pewnie dlatego ze Monosylabikk grał prze Maxem na ostatniej trasie po polsce..hmm..ale lekka wtopka !! dawać mi tu szybko fote monosylabikk-ową!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecamy