Wpisz i kliknij enter

Zrób remiks dla Fisza

Jako jedni z pierwszych informowaliśmy Was o zapowiadanej na koniec listopada, nowej płycie Fisza i Emade. Dziś mamy dla Was info na temat konkursu na remiks singlowego kawałka „Wiosna 86”. Przypomnijmy, że krążek „Heavi Metal” swoją premierę mieć będzie 21 listopada, całość ukaże się nakładem labelu Asfalt Records. Na MySpace słuchać możemy promującego album kawałka „Wiosna 86”, do obejrzenia jest również promocyjne video Waglewskich.
Zrób remiks
Fisz Emade, we współpracy z MySpace Polska, ogłosili konkurs na remiks „Wiosna 86”. Z profilu duetu można już pobierać pliki źródłowe kompozycji.
Aby wziąć udział w konkursie należy dołączyć do znajomych profilu fisztworzywo, następnie wysłać komentarz lub wiadomość zawierające określoną w regulaminie treść. Potem wystarczy już tylko zrobić remiks, umieścić go na swoim profilu i czekać na werdykt. Konkurs potrwa do 15 grudnia. Zwycięzca może liczyć na publikację remiksu na płycie Tworzywa.
Sprawdźcie pełną treść regulaminu.
Przypomnijmy, że Fisz występował podczas drugiej edycji Festiwalu Nowa Muzyka w lipcu 2007. Wyglądało to tak:Jest nas 13 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy