Wpisz i kliknij enter

Toksyczny WEF on Tour

13 lutego artyści związani z Warsaw Electronic Festival zagrają w Katowicach, my tymczasem już dziś zapowiadamy kolejną imprezę z cyklu WEF on Tour, tym razem organizowaną wspólnie z radiem Toksyna FM. Koncert odbędzie się 21 lutego, w sobotę w sopockiej Kawiarni Bursztynowej (Powstańców Warszawy 2/4/6). Początek o godzinie 20.00. Wstęp kosztować będzie 10zł.
– Klimat „Bursztynowej” z pięknym widokiem na morze doskonale sprzyja dźwiękowym przestrzeniom malowanym przez artystów posługujących się elektroniką – piszą organizatorzy. – Koncert w „Bursztynowej” to swoisty kolaż dźwięków elektronicznych i akustycznych. Koncert dodatkowo będzie bezpośrednio transmitowany przez radio Toksyna FM. Do każdego biletu będzie dodawana najnowsza płyta wydana przez WEF – „Days” lub „Dreams”. Zagrają:
Burma Project
Jednoosobowy projekt Marcina Burmińskiego z Dolnego Śląska, grafik i muzyk zarazem łączący dwa światy obrazu i dźwięku. Jest artystą aktywnym, występował wielokrotnie przed publicznością między innymi w drugiej połowie ubiegłego roku na Festiwalu Faktoria w Pruszczu Gdańskim i Headphones Festival w Krakowie.
www.myspace.com/burmaproject
Marcin Kulwas
Gitarzysta, kompozytor, producent. Od 1997 roku jest producentem Sopot Molo Jazz Festival, brał tez udział w organizacji największych koncertów na Molo w Sopocie (Björk, Morcheeba, George Clinton, Foo Fighters, Joe Satriani, Moloko). Obecnie angażuje się w działalność spotkań multimedialnych „Bursztynowa Fregata” i pracuje nad kolejnymi projektami muzycznymi.
www.myspace.com/bursztynowafregata
Dodatkowe informacje: www.ontour.wef.pl oraz www.toksyna.fmJest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy