Wpisz i kliknij enter

Otto Von Schirach ponownie w Polsce!

Niedawno pisaliśmy o urodzinowej imprezie wrocławskiego klubu Droga Do Mekki, której gwiazdą będzie Venetian Snares. Organizatorzy wieczoru zaprosili jeszcze jednego wykonawcę – Otto Von Schiracha. Przypomnijmy – impreza odbędzie się 23 kwietnia we Wrocławiu, w klubie Droga Do Mekki. Wieczór będzie jednocześnie częścią organizowanego w tym czasie festiwalu Asymmetry, podczas którego wystąpią również 65 Day Of Static, Dalek, Blindead czy Lvmen. Co do Schiracha – wielu pamięta jego występ podczas drugiej edycji Festiwalu Nowa Muzyka w Cieszynie (2007). Tak o Otto piszą organizatorzy urodzinowej imprezy w Mekkce:
Jest dzieckiem amerykańskiej pop-kultury w najbardziej zwulgaryzowanej wersji. Wychowany w getcie w Miami, naoglądał się już jako dzieciak kiepskich horrorów, głupich kreskówek i tandetnych pornosów.
Towarzyszyła temu sprowadzona do zmysłowego pulsu taneczna muzyka – Miami bass czy gangsta rap. Dziś wszystko to odbija się w jego twórczości w wykoślawionej wizji – przejaskrawionej i przesterowanej do granic możliwości.
To dlatego cenią go nie tylko fani radykalnych gatunków klubowych, ale też niepokorni wykonawcy w rodzaju pionierów elektronicznego industrialu ze Skinny Puppy (nagrywał z nimi „The Greater Wrong of The Wright”) czy ekscentryczny eksperymentator – Mike Patton (wydał mu album „Maxipad Detention”).
Sprawdźcie:Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
asd
asd
15 lat temu

otto, ja piernicze, wiecej wariactwa i glupoty na scenie z patelnia na dupie…

13TT
13TT
15 lat temu

w ten sam dzien, razem? bedzie miazga.

O
O
15 lat temu

owszem stary może masz racje, ale mi i tak się podoba. lubię taką muzykę i w dobrym wykonaniu nigdy mi jej za wiele. pozdro.

Stanley
Stanley
15 lat temu

Nie bardzo, zapetlil sie juz dawno, i powtarza te same grepsy.

O
O
15 lat temu

Otto wie co dobre.

Polecamy