Wpisz i kliknij enter

Depeche Mode powróci na trasę

Na oficjalnej stronie Depeche Mode pojawiła się informacja o kontynuowaniu przerwanej dwa tygodnie temu trasy koncertowej zespołu. 12 maja lider i wokalista Depeszów, Dave Gahan, zasłabł na koncercie w Atenach i został odwieziony do szpitala. Jak wykazały badania, Gahan miał niewielki guz w woreczku żółciowym, który został już usunięty. Według zaleceń lekarzy wokalista musi wypocząć zanim powróci do koncertowania, co ma nastąpić już 8 czerwca, na kiedy to zaplanowano występ w Lipsku.
Dave Gahan dziękuje fanom za wsparcie, zrozumienie i cierpliwość, jaką się wykazali. Zespół przeprasza za wszelkie problemy i opóźnienia związane z zaplanowanymi wcześniej koncertami.
Osoby, które posiadają bilety na odwołane występy (na przykład w Warszawie) ponownie proszone są do wstrzymania się z jakąkolwiek decyzją, zanim nie pojawią się oficjalne oświadczenia. Podejmowane są wysiłki mające na celu ustalenie nowych dat koncertów. Wiążące decyzje powinny zostać podjęte w następnym tygodniu.







Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
jezebel
jezebel
12 lat temu

bootleg ? to dawaj linka ! 🙂

chris
chris
12 lat temu

Przecież był występ pod Gwardią 😀 Wyszedł nawet bootleg 😀

laudia
laudia
12 lat temu

Gahanisko kochane! jeśli koncert berlinski dojdzie do skutku (jednak sceptycyzm) i jesli DG bedzie slabawy, to obstawiam, ze fani zrobia takie koncercicho, takie spiewy i wsparcie, ze bedzie to wydarzenie, jakiego band od czasow 101 nie mial! zna ktos jakis patent na slabe struny glosowe poza surowym jajem, ktorego nie przelknę? bo musze byc tydzien po koncercie zdrowa w pracy :]

Polecamy