Wpisz i kliknij enter

Giełda płyt w Warszawie

Warszawską giełdę płytową w każdą niedzielę od godziny 12-16 organizować będzie Fonobar. Wstęp na giełdę jest bezpłatny. Organizatorzy chcą by było to miejsce gdzie będzie można zrobić zakupy oraz wymienić się ciekawymi winylami, płytami, singlami, bootlegami i akcesoriami muzycznymi. A także dowiedzieć czegoś więcej na temat trudno dostępnych i kolekcjonerskich wydawnictw płytowych. W przyszłości giełda ma stać się miejscem spotkań kolekcjonerów, DJ-ów, dziennikarzy muzycznych.

Pomysł został zaczerpnięty z organizowanych w latach 70., 80. i 90. giełd płytowych w Wolumenie, klubie Park czy w Hybrydach. Bywali na niej dziennikarze, artyści i handlowcy. Wszyscy poszukiwali niedostępnych w PRL-u zachodnich płyt. Pomysł wskrzeszenia giełdy płytowej jest bardzo ciekawy. Z pewnością można go zaszczepić również w innych, większych polskich miastach. Zapraszamy na giełdę!

Fonobar mieści się przy ulicy Wawelskiej 5 w środku Pól Mokotowskich. Więcej na Fonobar.plJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ladyship
ladyship
12 lat temu

ja się chętnie wybiorę któregoś pięknego razu. tylko dotrzeć do fono to nie lada gratka. płoty, parkingi, siatki, zakręty…. chyba od pól spróbuję następnym razem…

marcabru
marcabru
12 lat temu

link na koncu zle przekierowuje

beau bullet
beau bullet
12 lat temu

Będę! Idzie ktoś?

Polecamy

3 pytania – Nela

Nowy, debiutancki singiel sprowokował nas do podpytania co słychać u byłej wokalistki duetu IWasHomeAnyway?