Wpisz i kliknij enter

Kolejna debiutantka Ninja Tune w Polsce

Po świetnym koncercie Speech Debelle podczas Tauron Festiwalu Nowa Muzyka, na przyjazd do naszego kraju udało się namówić kolejną debiutantkę w wytwórni Ninja Tune – Andreyę Trianę, której wokal pojawi się na najnowszej płycie Bonobo. Andreya zagra 6 grudnia w katowickiej Hipnozie.

  • Andreya Triana
  • 6 grudnia 2010
  • Hipnoza, Katowice, Plac Sejmu Śląskiego 2
  • Bilety: 25zł

„Lost Where I Belong”, pierwszy długogrający album Triany, zapowiada się na sporą sensację, jego publikacja jest przewidywana na początek 2010 r., a za produkcję odpowiada jeden z najlepszych brytyjskich DJ-ów, cieszący się ogromną popularnością w Polsce – Bonobo, który zapewnił Trianie rolę stałej wokalistki w swoim live bandzie.

Pomimo niewielkiego jak dotąd dorobku, Andreya Triana ma już za sobą współpracę z takimi mistrzami współczesnych brzmień, jak Flying Lotus, a stworzony przez tę parę numer „Tea Leaf Dancer”, został okrzykniety jednym z największych przebojów roku przez takie legendy brytyjskiego radia, jak Giles Peterson, czy Benji B. Warto także wspomnieć, że współtwórcą kilku jej piosenek, jest Fink, czyli kolejny twórca z katalogu Ninja Tune, mający w naszym kraju oddaną rzeszę słuchaczy.

Impreza odbędzie się z okazji 10 urodzin jednego z najważniejszych klubów w Katowicach – Hipnozy. Co prawda okrągła rocznica stuknie klubowi 11 lutego roku…2011, ale organizatorzy już teraz postanowili rozpocząć huczne, koncertowe obchody tego wydarzenia.Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

3 pytania – PillowTalk

PillowTalk to trio z San Francisco, które proponuje słoneczny house z soulowym zacięciem.