Wpisz i kliknij enter

Festiwalowe FAQ

Zachęcamy Was do zapoznania się z FAQ imprezy. Czy można wnosić aparaty? Napoje? Gdzie parkować? Jak dojechać? Jak dostać się z Dworca Głównego w Katowicach na teren festiwalu?

Na teren Festiwalu TNM spod Dworca Głównego PKP Katowice najlepiej dostać się tramwajem. Z peronu kolejowego należy kierować się do wyjścia głównego Dworca PKP, następnie na pl. Szewczyka. Tam znajduje się przystanek tramwajowy. Tramwajem nr 11 lub 13 dojechać na Rondo im. gen. Jerzego Ziętka. Spod Ronda pieszo kierować się na tereny Festiwalu zlokalizowane na terenie byłej kopalni KWK Katowice mieszczącej się w pobliżu Spodka.

Jak dojechać samochodem na teren festiwalu?

Generalnie należy kierować sie w stronę centrum Katowic, a dokładnie w kierunku Ronda im.gen. Jerzego Ziętka, które znajduje się na przecięciu głównych miejskich arterii ulic: Roździeńskiego i Chorzowskiej, a także alei Korfantego. Tereny festiwalowe(kopalnia KWK Katowice) znajdują się przy ul. Kopalnianej. Rekomendujemy jednak zaparkowanie samochodu w pobliżu Spodka. Informację na temat parkingów znajdują się w kolejnym pytaniu.

Czy będzie dostępny parking samochodowy?

Dostępne będą parkingiSpodku:

  • Parking strzeżony całodobowy płatny (za Spodkiem) przy ulicy Olimpijskiej – parkingi niestrzeżone płatne na terenach obok Spodka
  • Miejsca parkingowe przy Al. W. Korfantego od strony Ronda
  • Całodobowy strzeżony parking podziemny w budynku Altus przy ul. Uniwersyteckiej nr 13 (10 min pieszo do Spodka)
  • Parking monitorowany niestrzeżony przy Uniwersytecie Śląskim (wjazd od ulicy Rozdzieńskiego, link do Google Maps – w tym miejscu »)

Jak wygląda plan terenu festiwalu?

Mapę festiwalu znajdziecie w tym miejscu »

Jak wygląda program festiwalu?

Dokładny program festiwalu znajduje się w tym miejscu »

Jak wygląda mapa Katowic z ważnymi miejscami?

Mapę znajdziecie w tym miejscu »

Czy mogę na festiwalu robić zdjęcia?

Na teren festiwalu możesz wnieść aparat lub telefon komórkowy, o matrycy nie wyższej niż 5 mega pixela.

Czym będę płacił na festiwalu?

Środkiem płatniczym na terenie festiwalu są kupony, które można otrzymać w stanowiskach kasowych znajdujących się przy wejściu na teren festiwalu. Nominał kuponów to 3 zł za 1 szt. Nie kupuj kuponów od osób prywatnych.

Czy będą dostępne autobusy festiwalowe?

Tak do dyspozycji uczestników festiwalu zostały dedykowane specjalne autobusy. W przypadku koncertu niedzielnego będą również podstawione specjalne autobusy.

Jak mogę wymienić bilet na opaskę?

Bilety i karnety podlegają wymianie na identyfikatory w formie opaski. Z identyfikatora może korzystać tylko jedna osoba. Uszkodzenie lub zerwanie identyfikatora powoduje utratę jego ważności. Punkty wymiany biletów na opaski znajdują sie przy wejściu głównym na teren festiwalu.

Czy będzie dostępny klub festiwalowy?

FLOW CLUB znajdujący się w Katowicach przy ul. 3ego Maja będzie klubem festiwalowym. Codziennie po zakończeniu koncertów, we FLOW będą odbywać się festiwalowe AFTER PARTY.

Czy będzie dostęp do internetu?

W ramach współpracy z Uniwersytetem Śląskim przygotowaliśmy dla Was kawiarenkę internetową, czynną w godzinach 14.00 – 20.00 w budynku przy ulicy Roździeńskiego (jadąc w kierunku na Sosnowiec), przed stacją BP – miejsce oznaczone na naszej mapce ».

Czy przewidziano dodatkowe aktywności w ramach festiwalu?

Tak organizatorzy zadbali także o serię wydarzeń około festiwalowych. I tak ramach TNM odbędą się w dniach wykłady na temat fotografii prowadzone przez uznanych fotografów z agencji SHOOT ME. Dodatkowo w Centrum Sztuki Filmowej będzie można obejrzeć filmy tematyczne odwołujące się do muzyki. W sobotę przewidziana jest wyjątkowa wycieczka na teren Huty Katowice. Przygotowaliśmy również warsztaty muzyczne, prowadzone przez doskonałych realizatorów dźwięku. Natomiast zajęcia dla dzieci prowadzić będą pracownicy przedszkola Tika.

Czy można wnieść parasol na teren festiwalu?

Na teren festiwalu można wnieść tylko małe składane parasolki. Wszystkie duże z metalowymi, drewnianymi ostrymi zakończeniami są niedozwolone.

Czy będzie dostępne pole namiotowe/ camping?

Camping festiwalowy nie znajduje się na terenie festiwalu. Zlokalizowany jest w Katowicach przy Dolinie 3Stawy, ul.Murckowska 6. Wszelkie informacje można uzyskać pod tel.: 032 256-59-39

Czy będzie przechowalnia bagażu?

W ramach współpracy z Uniwersytetem Śląskim przygotowaliśmy dla Was przechowalnię bagażu, czynną w godzinach 14.00 – 01.00 w budynku przy ulicy Roździeńskiego (jadąc w kierunku na Sosnowiec), przed stacją BP – miejsce oznaczone na naszej mapce ».

Ile scen będzie w tym roku?

W tym roku powstaną 3 sceny: Live Stage, Club Stage oraz Red Bull Music Academy – dach autobusu Tourbus

Czy przy zakupie biletu przysługują zniżki?

Cena biletu dla wszystkich uczestników jest taka sama. Nie ma zniżek uczniowskich, studenckich, itd.

Czy na teren festiwalu można wnosić napoje, jedzenie?

Zabronione jest wnoszenie jedzenia i napojów. Na terenie festiwalu znajdują się stoiska gastronomiczne, na których będzie można dokonywać zakupu produktów spożywczych.Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
czaszka
czaszka
13 lat temu

chodzą słuchy, że namiotu nie będzie, ale tak naprawdę to nikt nic nie wie.. mam nadzieję że organizatorzy jednak nie strzelą sobie w kolano. się zobaczy, zbieram się na pociąg !

BRTK
BRTK
13 lat temu

Jedno pytanie. Czy sceny są pod gołym niebem, czy w namiotach, bo pogoda raczej nie będzie nas rozpieszczać?

Polecamy

3 pytania – [O]

Dziś w naszym cyklu gościmy electropopowy zespół z Ukrainy.