Wpisz i kliknij enter

Fenin w Polsce

W piątek 10 i w sobotę 11 grudnia berliński producent dub-techno Fenin odwiedzi Polskę, aby zagrać we wrocławskim klubie Lulu Belle Cafe i w krakowskim klubie Zasięg. Oba występy Larsa Fenina będą promowały jego nowy album – „Mixes And Maxis” – zawierający unikalne nagrania i remiksy z wcześniejszych wydawnictw artysty.
Berliński producent jest jednym z prekursorów łączenia dubu z techno i innymi klubowymi gatunkami. Zainspirowany dokonaniami Basic Channel, już od dziesięciu lat współpracuje z wytwórnią Shitkatapult, wydając jednak również dla Echocord, Meteosound czy Textone. Prowadzi także własną firmę – Deck.

Fenin ma na swym koncie współpracę z najpopularniejszymi jamajskimi wokalistami reggae, rezydującymi w Berlinie – Tikimanem i Gorbim. Współpracował również z innymi producentami dub-techno – Deadbeatem i Danielem Meteo. Jego występy gromadzą zarówno fanów różnych odmian dubu, jak również klubową publiczność lubiącą techno i house.Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Nowa Tradycja 2018 – relacja

Nowa Tradycja dnia trzeciego – odwiedziliśmy jeden z dni festiwalu, gdzie gwiazdą był zespół 3MA: Ballaké Sissoko, Driss El Maloumi i Rajery.