Wpisz i kliknij enter

Podopieczni brennnessel.

Wbrew temu co nazwa sugeruje jest ich dwoje, pochodzą z Poznania a ich podstawowym narzędziem pracy jest oldschoolowy syntezator, przy pomocy którego wyczarowują swoje zwariowane bity. Ich muzyka jest głęboko zakorzeniona w tradycji synthpopu i disco, ale ciekawe pomysły aranżacyjne sprawiają, że wciąż pachnie świeżością. Rebeka nagrywają dla założonej przez muzyków Kamp! brennnessel label skupiającej najbardziej otwarte i szalone umysły w Polsce. Podejrzewam, że mało kto jest w stanie oprzeć się beztroskiemu klimatowi i tanecznemu potencjałowi tych dźwięków, szczególnie, że wokalistka, Iwona Skwarek, sama w sobie jest definicją charyzmy. Oni po prostu robią swoje nie oglądając się za siebie i z całych sił prą do przodu aby kiedyś móc dorównać najlepszym klubowym wyjadaczom tego świata.Jest nas 13 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
k.
k.
9 lat temu

Bardzo zajebiste! Netlabel KAMPionsów rośnie w siłę, aż miło, tym bardziej, że dobre to, bo polskie!
Swoją drogą słuchając EPki Rebeki od razu wokal skojarzył mi się z genialnym głosem Moniki Brodki, która to z płytą Granda od dłuższego czasu nie opuszcza mojego odtwarzacza CD!
Dla mnie Wielki PLUS (sic!), przez duże „W”.
…choć pewnie Rebeka, jak każdy artysta/artystka nie lubi podobnych skojarzeń i porównań – ciężko mi jednak oprzeć się temu wrażeniu…
Pozdrawiam i czekam na więcej!

k.

Polecamy