Wpisz i kliknij enter

Watergate w Warszawie

Legendarny berliński klub świętuje swoje 10 urodziny – z tej okazji w Warszawie zagrają jego rezydenci: Sebo K i Marco Resmann.

W każdą środę, piątek i sobotę klub Watergate otwiera swoje drzwi i porywa tłumy z całego świata, rzadko kończąc imprezy przed 10 rano. Światowa sława rezydentów i unikalne położenie na poziomie jednego z berlińskich kanałów sprawiły, że to symbol berlińskiego życia klubowego. Regularnie występuje tam Ellen Alien, dOP, Tiefschwarz, Ewan Pearson czy Pan Pot, a w tym roku dołączyli do nich nasi Catz N’Dogz.

Od 5 lat Watergate jest także wytwórnią promującą najświeższe brzmienia – wydaje mixy z ekskluzywnymi utworami, a ich autorami zostają najciekawsze postaci z grona rezydentów (recenzje miksów autorstwa Pawła Gzyla). Obaj z zaproszonych gości są nimi. Podpora wytwórni Mobilee – Sebo K – od lat kojarzony jest z brzmieniem spod znaku techno/house. Jest autorem rewelacyjnie przyjętego 4 w serii miksu.

http://www.youtube.com/watch?v=DcQjPxY3BUc

Drugi z zaproszonych – Marco Resmann, to producent Anji Schneider, właściciel labelu Upon You i połowa duetu Luna City Express. Znany wcześniej jako Phage, został nominowany do przygotowania specjalnego, niedawno wydanego 10 miksu na 10 urodziny klubu. Łącząc stare z nowym, uniknął banału, wybierając prawdziwe perełki i ekskluzywne utwory przyjaciół ze swojego najbliższego otoczenia.

To właśnie oni, 30 marca, będą największą atrakcją nocy Watergate w warszawskim klubie 1500m2. Wesprze ich polska ekipa – Chino, qbs, bshosa & EasyAudio jako BLCKSHP. Oprawą wizualną na 3 ekranach i projektorach zajmie się VJ Emiko.

Official 10th Birthday Party of Watergate Berlin & Record Rls of 10th Instalment of the mix series.

start: 22
Bilety – przedsprzedaż – 15/20; 25 w dniu koncertu

Main stage:

Sebo K (Mobilee/Berlin)
Marco Resmann (Upon You/Berlin)
Bshosha & EasyAudio as BLCKSHP (1500m2/Warszawa)
+ voc. Maria Magdalena

Red theater:

Chino (Chrono Gang/Kraków)
Warsaw Calling (1500m2//Warszawa)
QBS (W tancu/Warszawa)

Vizuale: VJ EmikoJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Gajsmajster
Gajsmajster
10 lat temu

Warto również dodać, że we Wrocławiu 13 kwietnia również odbędzie się impreza z cyklu Watergate 10 Release Tour z udziałem Marco Resmann’a & Sebastiana Wilck’a w klubie Forma 🙂

Polecamy