Wpisz i kliknij enter

Ostatnie bilety na Asymetry Festival

Killing Joke, Sleep, Bohren & der Club of Gore i ich fani zapraszają do wrocławskiego Browaru Mieszczańskiego już w najbliższy czwartek. Możecie dostać ostatnie wejściówki na tegoroczny Asymetry Festival.

Od 3 do 5 maja, publiczność weźmie udział w 40 koncertach zespołów, które wystąpią na trzech scenach. Program Asymmetry to jednak nie tylko koncerty. Zarówno zespoły, publiczność, jak i organizatorzy życia kulturalnego, będą mogli wziąć udział w spotkaniu z dyrektorami artystycznymi europejskich festiwali muzycznych. Prezentacje wydarzeń i dyskusja na temat: „Festiwal muzyczny jako miejsce spotkań”, odbędą się w sobotę, 5 maja, o g. 15:00 w Klubie Firlej.

Uczestnikami będą przedstawiciele festiwali: Art Pole {Ukraina}, Eclectica Festival {Estonia},Artik Unit {Francja}, House of Metal {Szwecja}, Tuska Open Air {Finlandia}, Metal Crowd Festival {Białoruś}, Friction {Niemcy}, Roadburn {Holandia} oraz Asymmetry Festival {Polska}. Szczegóły spotkania.

Bilety

Od dziś bilety będą dostępne jedynie w kasie festiwalu na terenie Browaru Mieszczańskiego oraz na stronie www.tickets.asymmetryfestival.plJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy