Wpisz i kliknij enter

Skalpel wreszcie powraca!

Co prawda oficjalnie powrócili podczas ubiegłorocznego festiwalu Sacrum Profanum, jednak dopiero teraz możemy posłuchać premierowego kawałka. Panie i panowie – Skalpel is really back!

Nowy utwór Marcina Cichego i Igora Pudło nosi tytuł “If Music Was That Easy”, trafił na kompilację “If” firmowaną przez wytwórnię Ninja Tune i londyński sklep płytowy “If Music”, która ukazuje się w najbliższą sobotę, 20 kwietnia, z okazji Record Store Day 2013 – Światowego Dnia Sklepu Muzycznego. Obok utworu Skalpela winylowe wydawnictwo prezentuje ekskluzywne nagrania takich tuzów muzycznej sceny jak Bonobo, Fink czy Herbie Hancock.

Zobaczcie video i piszcie, jak Wam się podoba!Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
castorp
castorp
9 lat temu

Cóż zawsze miło jest zobaczyć Cybulskiego,Maklakiewicza,Łapickiego,przypomnieć świetną polską szkołę filmową…Co do muzyki,cóż brak napięcia,świeżości,jakiejś kody(takiej jaką słychać w muzyce Kilara do „Salta”). Trzeba czekać na więcej.

Goddamit
Goddamit
9 lat temu

Nuda, bida, popłuczyny. Szykuje się kolejna płyta zrobiona na siłę (nowy Tobin, Bonobo, Cinematic Orch. anyone?). Już Konfusion nosiło oznaki zmęczenia materiału. Z drugiej strony z debiutu też wybrali najgorsze kawałki na single. Czas pokaże, czy będzie pięknie czy wyjdzie jak zawsze.

sufit
9 lat temu
Reply to  Goddamit

…“If Music Was That Easy”… prosze Pana.

A tak poza tym to rewelacyjny miks i brzmienie, normalnie fach w dloni. Dlugo mnie to bedzie bujac, a oczy teledysk cieszyc. Szacun!

Hedfunk
Hedfunk
9 lat temu

Klasa, jak zawsze. Czekam na album.

Wojtek
Wojtek
9 lat temu

sympatycznie, przyjemnie

Polecamy