Wpisz i kliknij enter

Skalpel wreszcie powraca!

Co prawda oficjalnie powrócili podczas ubiegłorocznego festiwalu Sacrum Profanum, jednak dopiero teraz możemy posłuchać premierowego kawałka. Panie i panowie – Skalpel is really back!

Nowy utwór Marcina Cichego i Igora Pudło nosi tytuł “If Music Was That Easy”, trafił na kompilację “If” firmowaną przez wytwórnię Ninja Tune i londyński sklep płytowy “If Music”, która ukazuje się w najbliższą sobotę, 20 kwietnia, z okazji Record Store Day 2013 – Światowego Dnia Sklepu Muzycznego. Obok utworu Skalpela winylowe wydawnictwo prezentuje ekskluzywne nagrania takich tuzów muzycznej sceny jak Bonobo, Fink czy Herbie Hancock.

Zobaczcie video i piszcie, jak Wam się podoba!Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
castorp
castorp
10 lat temu

Cóż zawsze miło jest zobaczyć Cybulskiego,Maklakiewicza,Łapickiego,przypomnieć świetną polską szkołę filmową…Co do muzyki,cóż brak napięcia,świeżości,jakiejś kody(takiej jaką słychać w muzyce Kilara do „Salta”). Trzeba czekać na więcej.

Goddamit
Goddamit
10 lat temu

Nuda, bida, popłuczyny. Szykuje się kolejna płyta zrobiona na siłę (nowy Tobin, Bonobo, Cinematic Orch. anyone?). Już Konfusion nosiło oznaki zmęczenia materiału. Z drugiej strony z debiutu też wybrali najgorsze kawałki na single. Czas pokaże, czy będzie pięknie czy wyjdzie jak zawsze.

sufit
10 lat temu
Reply to  Goddamit

…“If Music Was That Easy”… prosze Pana.

A tak poza tym to rewelacyjny miks i brzmienie, normalnie fach w dloni. Dlugo mnie to bedzie bujac, a oczy teledysk cieszyc. Szacun!

Hedfunk
Hedfunk
10 lat temu

Klasa, jak zawsze. Czekam na album.

Wojtek
Wojtek
10 lat temu

sympatycznie, przyjemnie

Polecamy