Wpisz i kliknij enter

Audio City – XII edycja już 30 listopada 2013

Energetyczny koktajl w Browarze Mieszczańskim? Wszyscy fani muzyki elektronicznej wiedzą, co czeka ich 30 listopada. Festiwal Audio City to już legendarne wydarzenie, a w tym roku obchodzimy XII edycję. Sprawdź, co zaserwujemy tym razem.

Już 30 listopada Browar Mieszczański we Wrocławiu zapełni się sympatykami muzyki elektronicznej z okazji XII edycji festiwalu Audio City. Od 2006 Audio City zrzesza fanów sceny elektronicznej, serwując im potężną dawkę muzyki z najwyższej półki, w przestrzennych, industrialnych wnętrzach Browaru Mieszczańskiego. 

Main stage

Podczas tegorocznej edycji  nie zabraknie również światowej sławy gwiazd.
Za prawdziwą perłę festiwalu można uznać Xhin’a – DJ’a i producenta z Singapuru – aktualnie jeden z filarów nowoczesnej sceny techno. Kompozycje, które zaserwuje Xhin, zaspokoją gusta prawdziwych koneserów elektroniki. Płyty wydane dla Stroboscopic Artefacts, CLR czy Token, potwierdzają jego pozycję jako jednego
z najciekawszych producentów i wizjonerów technicznej muzyki na świecie.
 

Scena Broken i Psy Trance

Dla miłośników mocniejszych wrażeń, zaprosiliśmy specjalistę i innowatora stylu Raggatekk. Dzięki Vandalowi z bristolskiego kolektywu Kaotik, scena Broken zapłonie energetyczną mieszanką  tekkowych rytmów łączonych z jamajskimi rytmami Ragga i Jungle. Natomiast trzecia scena w klubie browarowym, podobnie jak podczas poprzedniej edycji, zamieni się w krainę Psy Trance. O dekoracje, oprawę muzyczną oraz wizualną zadba wrocławski kolektyw Equinox. Line-up zostanie wzbogacony o znane postacie z polskiej sceny elektronicznej oraz wschodzące talenty.

Najnowsza edycja

XII edycja festiwalu Audio City to obowiązkowa pozycja dla osób ceniących dobrą muzykę połączoną z niepowtarzalną atmosferą. W tym roku pragniemy jeszcze mocniej wzbogacić przeżycia towarzyszące wydarzeniu i w tym celu wprowadzamy atrakcje: m.in. multimedialne projekcje mappingu 3D, trójwymiarowe dekoracje czy afterparty, a to wszystko po to, by festiwal na długo zapadł w sercach i umysłach uczestników. 

 

Jeśli lubisz dobrą muzykę elektroniczną w głośnym wydaniu, obszerne industrialne wnętrza, w których nowatorskie projekty wizualne przenoszą w inny wymiar, a przede wszystkim jeśli chcesz się świetnie bawić – nie może Cię zabraknąć 30 listopada w Browarze Mieszczańskim.

https://www.facebook.com/events/567086183345280/

https://www.facebook.com/AudioCityPL

http://www.audio-city.pl/Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy