Wpisz i kliknij enter

Party Animal: Karina | zoo project ibiza 08.03. w Bau Bar + konkurs

Przyjedzie, zagra i pokaże pazur Karina, rezydentka i promotorka The Zoo Project Ibiza.

Zoo Project to obecnie największy open air na śródziemnomorskiej wyspie Ibiza, odbywający się w każdą sobotę lata na terenie starego, opuszczonego zoo, w pobliżu miasta San Antonio. Dołączy do niej dobrze wam już znana wrocławianka EJMI. Za konsoletą same kobiety, w końcu Dzień Kobiet zobowiązuje!

Gdy znajdujemy chwilę wytchnienia i nie imprezujemy, lubimy “prawdziwe” zwierzaki. Zapraszamy do wrocławskiego ZOO oraz do wpierania akcji “Z kulturą do zwierząt”

Zagrają:

Karina || Zoo Project Ibiza

Karina aka Lady Ka –DJ’ka, promotorka i początkująca producentka. Już jako mała dziewczynka “miała ucho”, a rodzice – muzycy, zawsze nakłaniali ją do rozwijania jej muzycznych zainteresowań.

Inicjujący krok w stronę świata muzyki elektronicznej nastąpił w 1999 r., kiedy to po raz pierwszy pojechała na Ibizę. W Polsce legendarne stały się jej 8-godzinne czwartkowe sety w Post Dali na Wrocławskiej. Potem rozpoczęła się intensywna współpraca z kolektywem DED:Zentrum, Taras, SonobarwBydgoszczy, imprezy Miller Fresh w poznańskim Eskulapie. Wkrótce jeździła już sama: Rewers, Radiobar, Harlem, Abstrakcja, Piekarnia, Luzztro, Straszny Dwór…

Przełomowe pod względem muzycznych inspiracji było lato 2004 – wyjechała na sezon na Ibizę, gdzie pracowała jako PR-owiec dla klubu Amnesia, grywała regularnie w Manoi, Geminis oraz gościnnie w klubach rozsianych po wyspie oraz na licznych prywatnych after hours. W 2005 stałą się już rezydentką The Zoo Project Ibiza.

BAU BAR, ul.Ruska 3/4, 50 – 079 Wrocław, www.baubar.pl

Bilety:

0pln do 23:00 / 5pln FB / 10pln zwykły

Konkurs:

Ile kręgów szyjnych ma żyrafa?

Odpowiedzi ślijcie na katarzyna.morawska90@gmail.com.

Powodzenia!Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy