Wpisz i kliknij enter

Sergio Fernandez – Into The Deep EP

Hiszpański DJ wysyła jasny komunikat – imprezy takie jak Mayday czy Love Parade mogą wrócić. I ta EPka to udowadnia.

Tu nic skomplikowanego się nie dzieje – Sergio Fernandez stawia na maksymalnie taneczne i pompujące brzmienia. Kojarzy się to z atmosferą jednej, wielkiej, plenerowej potańcówy. Gdyby nie minęła moda na wielkie, open-airowe marsze, przejazdy, techno parady, miałby ogromną szanse zawładnąć takim tłumem. Oczywiście, one się dzieją, ale w mniejszym stopniu. To był motyw przełomu wieków, kiedy techno i house – czasem chamski i prostacki – porywały tłumy z gwizdkami.

EPka składa się z dwóch utworów – już ich tytuły: „Into the deep” i „Primate Instinct” mówią wiele. Pierwszy stoi oparty na falującym, house’owym basslinie, z rozmytymi wokalami w oddali. Drugi, nieco mocniejszy, jest klasycznym tech-house’owym podejściem do tematu. Jeżeli ktoś jest obruszony ich klubową prostotą, okej, może być – jednak dla wielu ludzi to wciąż wartościowa muzyka. Na takie imprezy chodzą tłumy, i jeżdżą tymi samymi tramwajami z hipsterami słuchającymi dream-popu.

2014, Blackflag RecordingsJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Nowa Tradycja 2018 – relacja

Nowa Tradycja dnia trzeciego – odwiedziliśmy jeden z dni festiwalu, gdzie gwiazdą był zespół 3MA: Ballaké Sissoko, Driss El Maloumi i Rajery.