Sarathy Korwar – More Arriving
Jarek Szczęsny:

Muzyka migracji.

Sandro Perri – Soft Landing
Jarek Szczęsny:

Chłód melodii.

Rhys Fulber – Ostalgia
Paweł Gzyl:

„I’m living in the 80s”

IRAH – Diamond Grid
Przemysław Solski:

Siatka utkana z ciekawości.

Strycharski Kacperczyk Szpura – I love you SDSS
Jarek Szczęsny:

Oglądanie nerwów.

!!! (Chk Chk Chk) – Wallop
Mateusz Piżyński:

Ciężkość punka z lekkością funka.

cover
Barker – Utility
Paweł Gzyl:

Transhumanistyczne przyjemności.

Monya – Straight Ahead
Paweł Gzyl:

Industrialne techno o pozytywnej energii.

Wojciech Golczewski – The Priests Of Hiroshima
Jarek Szczęsny:

Ścieżka dźwiękowa dla ery atomowej.

Múm – Yesterday Was Dramatic – Today Is OK
Paweł Gzyl:

Klasyk emotroniki.

Hildur Guðnadóttir – Chernobyl (OST)
Jarek Szczęsny:

Wyobrazić sobie niewyobrażalne.

Pruski – Black Birds
Jarek Szczęsny:

Wyszlifowany onyks.

Jaromir Kamiński, Rafał Warszawski, Palms Palms, Break Janek
Ania Pietrzak:

Beats & breaks idealne na koniec wakacji…

Lech Nienartowicz – Wrażenia i Mechanizmy
Jarek Szczęsny:

Pierwsze wrażenie.Zen Lu & Grzegorz Bojanek

Bardzo różnie to bywa, kiedy w grę wchodzi zbiórka pieniędzy, lecz nie tym razem. Sprawdźcie szczegóły i wesprzyjcie szczytny cel!

Właśnie ukazała się EP-ka twórców projektu ChoP: Zen Lu & Grzegorz Bojanek – „Live in Shenzhen”. Jest to improwizowane nagranie utrzymane w duchu muzyki ambient, które muzycy zaprezentowali w formie live-actu podczas finalnego koncertu ChoP Festival w roku 2013, w IDUTANG Space, w Shenzhen. – Nie tak dawno, gdy byłem w Szanghaju spędziłem długie godziny na rozmowach z Zenem. Planowaliśmy kolejne odsłony ChoP Festival, które na pewno będą jeszcze większymi wydarzeniami niż dotychczasowe i wierzymy, że uda nam się przenieść koncerty festiwalowe do kolejnych miast w Chinach. Jak dotąd udawało nam się zdobywać wsparcie dla polskich artystów na ich podróż do Chin, jednak zdobycie środków na przyjazd artystów chińskich jest niezwykle trudne – wyjaśnia Grzegorz Bojanek.

Jak do tej pory chiński artysta Zen Lu wydał swoje albumy „Ding” oraz ostatnią EP-kę „River” (nasza recenzja) w ETALABEL. Zen jest także współtwórcą istniejącego już od 2006 roku projektu ChoP, dzięki któremu już ponad 30 artystów z Chin mogło ze sobą współpracować i występować na wielu scenach zarówno w Europie jak i Chinach. [„3 pytania” do Zen Lu]

Dlatego też szef ETALABEL – Grzegorz Bojanek – zwraca się o pomoc, którą kieruje do wszystkich miłośników jego labelu i nie tylko, aby zebrać fundusze umożliwiające przyjazd Zen Lu do Polski. – Wpadliśmy na pomysł, że po prostu zbierzemy pieniądze na bilet dla Zena – dodaje Bojanek. Z tego, co wiem, to Zen Lu bardzo tęskni za Polską i chciałby zagrać w naszym kraju kilka koncertów. Jak możecie wesprzeć ten projekt? W bardzo prosty sposób, a mianowicie wydawca EP-ki „Live in Shenzhen” udostępnił materiał w cenie 0.00 USD (Name Your Price). Album będzie dostępny w tej opcji przez kolejne 2 tygodnie. Zachęcamy do zakupu tej EP-ki. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na kupno biletu lotniczego.

Planujemy, że Zen przyleci do Polski pod koniec listopada/na początku grudnia. Liczymy na to, że uda się zorganizować dla niego kilka koncertów. Jednocześnie na pewno będzie można zobaczyć jego solowy występ podczas tegorocznego WEFCON-u, który odbędzie się w warszawskiej Zachęcie w dniach 5-6-7 grudnia – pisze Bojanek.

 

Dołącz do ponad 10 000 fanów na Facebooku:

Komentarze

komentarze 2

  1. Fajny track, szkoda tylko, że całość trochę zbyt krótka