Wpisz i kliknij enter

3 pytania – EP Pro

Już w najbliższy czwartek zaczyna się w Poznaniu Spring Break Showcase Festival & Conference. Z tej okazji przepytaliśmy jednego z artystów, który się tam zaprezentuje.

EP Pro to 28-letni producent pochodzący z Pyrzyc koło Szczecina. Zwycięzca niedawnej, siódmej edycji Mistrzostw Polski Producentów Beatbattle.poznan w kategorii LIVE ACT. Swój showcase opiera na połączeniu elektroniki z hip-hopowym groovem. Kluczowym elementem jego występów są popisy finger drummingu, w klimatach od drum’n’bass po funk.

Spring Break Showcase Festival & Conference to pionierskie na polskim rynku wydarzenie – impreza, w ramach której koncerty młodych obiecujących zespołów sąsiadują z warsztatami i panelami dla uczestników. Od 23 do 25 kwietnia w 13 klubach Poznania odbędą się koncerty 104 artystów.


EP Pro, Finger drumming / live act

Czego ostatnio słuchasz?
Ostatnio wkręciłem się w mojego prywatnego „the best ever”, Lorna i jego najnowsze trzy epki spod szyldu „The Maze To Nowhere”.Koleś jest z innego wymiaru, a na pewno z innej planety.
Drugą rzeczą jaka nie schodzi z moich słuchawek to 19-letnia Aurora Asknes. Tak czystej wrażliwości nie słyszałem już dawno. Czekam na więcej, czekam na album, jaram się!
Kolejna pozycja to Mura Masa i numer „Lovesick Fuck”. „Radosny” groove bije po uszach, aż miło. Aha… i łepek ma 18 lat. Petarda!

A od pięciu lat słucham tego: www.justlisten0.blogspot.com
Wraz z ziomkiem, z mniejszą lub większą częstotliwością wrzucamy rzeczy, którymi jaramy się na bieżąco. Zapraszamy do poszerzania muzycznych horyzontów!


Lorn – „Acid Rain”


AURORA – Runaway


Mura Masa – Lovesick Fuck

Nad czym obecnie pracujesz?
Obecnie przygotowuję program na Spring Break Festival w Poznaniu, gdzie będę miał możliwość pokazania swoich rzeczy, świeżo wygrzebanych z szuflady.


EP Pro, Beatbattle Poznań

Jaki cudzy koncert/set zrobił ostatnio lub w ogóle na Tobie największe wrażenie?
Muszę sie przyznać, że nie pamiętam kiedy byłem na większym koncercie, ale wiem na jaki koncert wybrałbym się gdyby była taka możliwość. Jeśli trafi się jakieś tournee po Europie, bez chwili namysłu lecę na Jeremy’ego Ellisa, bezapelacyjnego mistrza finger drummingu (sorry Arabmuzik). Ten set poniżej robi na mnie wrażenie z każdym odtworzeniem.


Jeremy Ellis – BEAT FIGHTER TOUR 2013

www.facebook.com/eppromusic
www.spring-break.plJest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy