Wpisz i kliknij enter

Powrót Astigmatic?

Na oficjalnej stronie festiwalu Astigmatic pojawiła się informacja o zaplanowanej na przysżły rok kolejnej edycji imprezy. Przypomnijmy, że ten jeden z ważniejszych festiwali na którym można było usłyszeć nowe brzemienia, odbył się po raz ostatni w zeszłym roku i od tamtej pory jego kolejne edycje stały po znakiem zapytania. Festiwal po rocznej przerwie ma odbyć się w Warszawie.Jest nas ponad 15 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
elefomanka
elefomanka
16 lat temu

Rewelacja…szkoda tylko, że odbędzie się w Wawie…a nie w 3city!!!

trr
trr
16 lat temu

info na stronie astigmatic pojawiło się na początku lipca… co do terminu, to chyba znowu bezsensowna konkurencja z fetiwalem w Płocku. może uda się przesunąć któryś festiwal? :>

electroclashjesus
electroclashjesus
16 lat temu

Oho! Faktycznie! Nie wiem, może to już ten wiek, że trudniej wycelować kursorem w wyżej wymienione. Może nerwy – ręka mi drży? Panie Krzysztofie, może jednak coś da się zrobić?

niewidoczny
niewidoczny
16 lat temu

łooo, a teraz odkryłem, że można jeszcze klikać na startuj z serwisem 😀 no proszę a siedzę tu ponad 2 lata

niewidoczny
niewidoczny
16 lat temu

ja już przywykłem do njusowego klikania, więc mi to obojętne 😀

electroclashjesus
electroclashjesus
16 lat temu

Fajnie, fajnie. Ale teraz propozycja z innej beczki. Czy nie da się dokonać absolutnie delikatnej modernizacji strony Nowej? Tak aby po kliknięciu na górny baner nowa muzka.pl przeglądarka przenosiła czytelnika/czkę na stronę główną? Drobnostka, która od dłuższego czasu mnie irytuje. Jasne, można jeszcze kliknąć w Niusy ale… Ale!

b.
b.
16 lat temu

niech zgadne, termin festiwalu to I weekend sierpnia :)))

Polecamy