Wpisz i kliknij enter

Squarepusher w Polsce!

Jako pierwsi, z wielką przyjemnością informujemy o jedynym koncercie w Polsce Toma Jenkinsona, czyli Squarepushera. Artysta zagra 24 listopada w Katowicach, w Rondzie Sztuki. Wydarzenie będzie częścią europejskiej trasy koncertowej, promującej krążek „Just A Souvenir”, którego premierę zaplanowano na 27 października. Muzykowi na scenie towarzyszyć będzie perkusista, tony sprzętu oraz kilkanaście ekranów LED. Pierwszych fragmentów nowego materiału słuchać można na stronach MySpace wytwórni Warp – w tym miejscu.Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
3x
3x
15 lat temu

może i trasa nie była najlepsza. jestem ostatnim, który miałby krytykować na siłę. po prostu wtedy z nagłośnieniem było słabo i liczę, że tym razem będzie lepiej.miejsce się średnio do tego nadaje i pewnie niełatwo je nagłośnić. organizatorom również życzę żeby przyjechało dużo zainteresowanych.

kiciak
kiciak
15 lat temu

Zawsze znajdą się tacy, którym nie będzie się podobało.

Fantomas
Fantomas
15 lat temu

slabe naglosnienie na AE w szybie wilsona ?! … wlasnie wiekszosc zebranych mowila ze takiego soundsystemu dawno nie slyszeli … a panowie z AE powiedzieli ze byl najlepszy na calej ich trasie

3x
3x
15 lat temu

miejmy tylko nadzieję, że nagłośnienie będzie lepsze niż na autechre, bo wtedy było na prawdę bardzo słabo

Konrad
Konrad
15 lat temu

bardzo słusznie !

jan maria klatkiewicz
jan maria klatkiewicz
15 lat temu

klawo.frajda.

lakretino
lakretino
15 lat temu

zdecydowanie wolę koncert w Berlinie 🙂

Polecamy