Wpisz i kliknij enter

Wraca Future Sessions

Rozpoczyna się piąty sezon nocnych elektronicznych sesji na falach Radia Euro (dawniej BIS). Najbliższe Future Sessions zaplanowano na 22 lutego. W naszym serwisie prezentujemy dokładny rozkład audycji. Future Sessions na antenie Polskiego Radia EURO mają już za sobą pełne cztery lata działalności. Seria radiowych koncertów nocnych w Polskim Radio, prowadzonych przez Mateusza Kwiatkowskiego i Jarka Grzesicę (szefa Warsaw Electronic Festival) zaowocowały nową koncepcją na program, który w godzinach nocnych co dwa tygodnie z niedzieli na poniedziałek serwować będzie możliwie najbardziej pokręcone konfiguracje elektroniczne.

Nowa formuła
Formuła audycji to już nie tylko koncerty. Dzięki nowej technologii interakcja z słuchaczami i fanami eklektyzmu stanie się nowym wyzwaniem autorów programu, do których nie tylko możńa wysyłać smsy w trakcie program,u ale także obserwować dzięki live video. 22 lutego, w nocy z niedzieli na poniedziałek, od północy zagrają:
Nmls
Solowy projekt Piotra Michałowskiego. Jego muzyka to spokojne downtempo, oraz senny, minimalistyczny Ambient w którym niekiedy pojawiają się dźwięki perkusyjne. Tworzy wykorzystując zarówno brzmienia typowo syntetyczne, jak i dźwięki instrumentów akustycznych. Członek dwuosobowego projektu muzycznego Ambot.

Xlorite
Jego utwory charakteryzują się dopracowaniem w najmniejszych szczegółach. Od początku twórczości używa programu Jeskola Buzz. Brzmienie jest w 100% syntetyczne i oscyluje w gatunkach Idm, Ambient, Industrial, Noise. Zajmuje się również współpracą z artystami wizualizacyjnymi i organizacją koncertów muzyki elektronicznej. Członek dwuosobowego projektu muzycznego Ambot.
Vasen Piparjuuri
Aktualnie jeden z wiodących projektów inspirowanych brake corem na scenie Warsaw Electronic Festival. Z jednej strony zafascynowany emocjonalnym wymiarem utworów muzycznych, z drugiej strony ich obiektywną, formalną strukturą, tworzy zróżnicowaną i ambitną formę muzyczną, pełną odniesień do osiągnięć Aphex Twin czy Dither.Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Nmls
Nmls
15 lat temu

„w nocy z niedzieli na poniedziałek, od północy zagrają:”
od 1szej w nocy 🙂

Polecamy