Wpisz i kliknij enter

Move D w Krakowie!

Znakomicie zapowiada się ósma edycja krakowskiej imprezy Otology. Tym razem, już 7 marca gwiazdą wieczoru będzie David Moufang, znany jako Move D. Impreza odbędzie się 7 marca (sobota) w krakowskim Art Clubie Błędne Koło, przy ulicy Brackiej 4. Początek zaplanowano na godzinę 22.00. Przed Move D zagrają Vitalis Popoff, Chine vs JD Video oraz Skawski.
Move D
David Moufang jest założycielem niemieckiej wytwórni Source, która jest częściowo odpowiedzialna za wypromowanie takich postaci jak Sutekh, Veer, Alex Cortex. Jednak Move D to przede wszystkim prekursor inteligentnego techno i twórca legendarnego duetu (wraz z Jonasem Grossmanem) Deep Space Network, który już debiutanckim materiałem na początku lat 90 zadziwił fanów nowej elektroniki.
Z wykształcenia perkusista i gitarzysta klasyczny i jazzowy, bardzo szybko poziomem swoich produkcji zbliżył się do mistrzów z Detroit. Muzyka w wydaniu Move D to wypadkowa jego wczesnych inspiracji muzyką taneczną techno i house z okolic detroit i chicago, jego doświadczeń z jazzem i muzyką eksperymentalną oraz zamiłowania do muzyki ilustracyjnej i ambient.
Tak Move D zagrał w listopadzie w Amsterdamie:

David ma na koncie wydawnictwa między innymi dla takich wytwórni jak Warp, Source, City Center Offices, Compost, Plug Research. Współpracował z mistrzem kreowania elektronicznych pejzaży samym Pete Namlokiem w projekcie „Exploring the Psychedelic Landscape”. Jest także członkiem grupy Studio Pankow.
W podsumowaniu najlepszych live actów AD 2008 magazyn ResidentAdvisor umieścił Move D na trzecim miejscu!Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ataxiaa
ataxiaa
15 lat temu

no no, bus już zarezerwowany 😀

K0$+3k
K0$+3k
15 lat temu

Z chęcią beau,ale mój transfunkcjoner kontinuum nastawiony jest już na ul.Moniuszki,a zmienić trajektorii nie moge bo wyląduję na miejscu z uchem na czole;)

beau bullet
beau bullet
15 lat temu

Kostek, łapserdaku, skręcaj na Krk raczej!

K0$+3k
K0$+3k
15 lat temu

O ile nie spadnie meteor,widzimy się w świni:D.Nie byłem tam sto lat więc jest dobra okazja aby pozamiatać parkiet.Jou

beau bullet
beau bullet
15 lat temu

potęga!!

ks
ks
15 lat temu

no i w sfinksie tez

Polecamy