Wpisz i kliknij enter

Carl Craig również w Warszawie

Dzień po koncercie w Poznaniu, 18 kwietnia w warszawskim klubie 55 wystąpi Carl Craig – nieustannie aktywny weteran nowej muzyki. Niedawno pisaliśmy o poznańskim koncercie Craiga w klubie SQ. Warto dodać, że następnego dnia, 18 kwietnia, Craig pojedzie do naszej stolicy, gdzie zagra w klubie 55. Bilety na ten koncert są limitowane, przez wieczorem kosztują 40zł, w dniu koncertu – 50zł. Zamawiać je możecie pisząc na adres carlcraig55@gmail.com

Carl Craig pod własnym nazwiskiem, czy też ukrywając się pod pseudonimami BFC, Psyche, Paperclip People, 69, Designer Music, Tres Dementes czy Innerzone Orchestra juz od ponad 20 lat raczy nas niepowtarzalnymi, wykraczającymi poza stylistyczne podziały hitami . Czy to innowacyjny ambient, techno, electro, breakbeat czy future jazz Mistrz odciska swoje piętno nadając muzyce jedyny w swoim rodzaju ciepły charakter, wyciągając na pierwszy plan emocje i subtelność, nie zapominając jednocześnie o tym co w muzyce elektronicznej najważniejsze – pędzącym, nie dającym się powstrzymać beacie i groove. Poprostu rzetelne detroit techno, ale najwyższej próby. Dla wielu „Bug in the Bassbin” był utworem oddzielającym DrumnBass od stylistyki Jungle i Ragga, a „Throw” to jedno z największych parkietowych przeżyć.
Niedawno pisaliśmy o wspólnym przedsięwzięciy Craiga i Moritza Von Oswalda, polegającym na elektronicznych aranżach słynnych tematów muzyki klasycznej.Jest nas 14 000 na Facebooku:


Polecamy:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy