Wpisz i kliknij enter

Kryptic Minds w Warszawie!

28 września miała miejsce premiera One Of Us, nowego krążka brytyjskiego duetu. Najlepszą okazją do usłyszenia tego materiału będzie koncert, który odbędzie się w Warszawie 17 października. Simon Shreeve i Leon Switch już od 2002 roku krążą po brytyjskiej scenie, szukając odpowiedniego miejsca dla swojej muzyki. Wydawnictwa dla Defcom Records czy Monitor polaryzowaly w surowej stylistyce drum&bass, dopiero niedawno za sprawą wytwórni Tectonic oraz Swamp81 artyści wykonali wyraźny skręt w kierunku dubstepu i wydaję się, że odnaleźli swoje przeznaczenie.

One Of Us jest albumem wybitnie innym. Wpływ na to miała niewątpliwie artystyczna droga, jaką przeszli artyści i której do prostych zaliczyć nie można . Jednak czynnikiem decydującym o błyskotliwości tego krążka jest odważne wypracowanie swojego twórczego „ja”. Mądrze wycyzelowane struktury śmiało czerpiące z innych gatunków, podbudowane na solidnej d&b bazie, dają poczucie subtelnej innowacyjności. Zapewniając gatunkowi kolejny rozwijający haust powietrza.

Niebywałą okazją do bezpośredniego zderzenia się z muzyką duetu będzie warszawski koncert, który odbędzie się w sobotę 17 października w Basenie Artystycznym. Bilety na to wydarzenie dostępne są tylko w przedsprzedaży w cenie 30zł. Po więcej informacji na temat koncertu, zapraszamy na tę stronę

Image and video hosting by TinyPicJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ataxiaa
ataxiaa
12 lat temu

„When Simon Shreeve and Brett Bigden (Leon Switch) work together on Dubstep tracks they record under the name Kryptic Minds” za discogs.

Grinn
Grinn
12 lat temu

ale Kryptic Minds to jedna osoba, Simon Shreeve, która tworzy duet z Brettem Bigdenem czyli Leonem Switchem.

Polecamy