Wpisz i kliknij enter

Squares to Bend w Polsce

Squares to Bend to polsko-duńska grupa, stworzona przez wszechstronnie uzdolnionego producenta Piotra Fronka i wokalistę Mikkela Konyhera. Muzycy poznali się w Contemporary Music College w Danii. Ich pierwsze utwory powstały w zaledwie miesiąc, a już po dwóch podpisali kontrakt z niezależną wytwórnią LBA Records z Florydy.

Squares to Bend to śmiały mariaż brytyjskiej muzyki gitarowej z lekko wycofanym i eklektycznym brzmieniem Skandynawii. Gdzie organiczna świeżość miesza się z electropopem i muzyką akustyczną, dając bezpretensjonalny i wybitnie relaksujący efekt.

Polska trasa jest doskonalą okazją do zaprezentowania szerszej publiczności pierwszego oficjalnego wydawnictwa zespołu. Ep’ka Syntesalata będzie miała premierę 1 listopada 2009 roku i za pośrednictwem myspace zespołu można za darmo zapoznać się z tym materiałem.

Najblizsze koncerty zespołu:

14 październik- MCK – Mysłowice
15 październik- JazzRock – Stalowa Wola
16 październik- Soundbar + Hang the Dj – Lublin
18 październik- Konsofa – acoustic concert – Warszawa







Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecamy