Wpisz i kliknij enter

Unsound: to musisz wiedzieć

W poniedziałek rozpoczyna się jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tej jesieni – krakowski festiwal Unsound. Prezentujemy Wam dziś najważniejsze informacje, jakie powinien poznać każdy, kto ma zamiar uczestniczyć w tym wydarzeniu. Wszyscy, którzy kupili karnety tygodniowe oraz trzydniowe, powinni wymienić je w Biurze Festiwalu (Pauza, ul. Floriańska 18, patrz mapka poniżej) na opaski i przepustki imienne. Można również kupić tam pojedyncze bilety na poszczególne wydarzenia, o ile będą jeszcze dostępne.

Biosphere wyprzedany

W tym momencie nie ma już biletów na koncert Biosphere/Stars of The Lid ani tygodniowych karnetów, które cieszyły się wyjatkowym zainteresowaniem. – Doradzamy osobom zainteresowanym uczestnictwem w tych koncertach zakup trzydniowych, nadal dostępnych karnetów – piszą organizatorzy. – Doradzamy również ubranie się ciepło na koncert w Kościele Św. Katarzyny.

Dodatkowe warsztaty

Odbędzie się również dodatkowa sesja warsztatów dziennikarstwa muzycznego z Philipem Sherburnem i Andy Battaglią, z racji na duże zainteresowanie. Pierwsza sesja zaczyna się o 14.00, a druga o 16.00, więc trzeba się szybko zapisywać.

Nadal dostępne są miejsca na warsztatach muzyki elektronicznej dla dzieci prowadzone przez serbskiego artystę Lukę ToyBoya. Zapisywać można dzieci w wieku 5-12 lat. W sprawie warsztatów warto pisać na adres: workshops@unsound.pl.

Wszelkie praktyczne wskazówki i informacje odtyczące całego nadchodzącego tygodnia mają być publikowane na stronie www.unsound.plJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy