Wpisz i kliknij enter

Koniec roku: Święta!

Cała ekipa serwisu Nowamuzyka.pl życzy Wam udanych, leniwych, słodkich świąt! Nie katujcie rodziny dubstepem, jedźcie dużo i wracajcie po Świętach! Wówczas rozpoczniemy plebiscyt na płytę roku 2009. Rozdamy również prezenty! Już po Świętach wylosujemy obiecane pięć płyt Fever Ray – jeszcze możecie wziąć udział w tym konkursie!.

Dziękujemy za ten ciekawy, siódmy w historii serwisu rok. Życzymy wielu muzycznych odkryć AD 2010 – oczywiście spróbujemy Wam w tym nieustannie pomagać 🙂 Do zobaczenia po Świętach!Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
daneck
daneck
14 lat temu

„nie katujcie rodziny dubstepem” <<-- dobre 😀

303
303
14 lat temu

hehe, dzięki burialowi w wersji photoshop disaster u mnie te śniętą są już wesołe 🙂 A serwisowi życzę dozgonnej działalności bez oglądania się na wyziewy malkontentów wszelakiej maści 🙂

raskain
raskain
14 lat temu

Wszystkim fanom kółka rybackiego założonego 2000 lat temu przez pewnego żyda z jerozolimy życzę udanych rodzinnych świąt bożego narodzenia.Dużo ciekawych singli pod choinke, klawiatur midi, syntezatorów modularnych,wejściówek na biby, slodkich narkotyków, bezościowych rybek na stole.Bawcie sie, szerzcie pokój i do siego roku.

Heliosphaner
Heliosphaner
14 lat temu

Wyjątkowych Świąt! 🙂 I od razu wystosuję prośbę, co by to dać więcej czasu na głosowanie niż rok temu 🙂

p.a.
p.a.
14 lat temu

Dołączam się do życzeń 🙂 Wesołych Świąt!

Polecamy