Wpisz i kliknij enter

Warto posłuchać: Yeasayer

W naszym cotygodniowym cyklu tym razem zwrócimy się w stronę Nowego Yorku, gdzie zamieszkuje i tworzy grupa Yeasayer. Dzisiaj słuchamy ich nowego kawałka z nadchodzącej płyty, nieco prowokacyjnego „Ambling Alp”. Na resztę materiału nie będziemy musieli długo czekać, zostanie on wydany 9 lutego nakładem Secretly Canadian, pod tytułem Odd Blood.

„Sunrise” from N. T. Bruckle on Vimeo.

Co prawda chłopaki z Brooklynu nie są odkryciem tego roku, ale warto o nich przypomnieć w kontekście zbliżającej się premiery ich drugiego krążka. Przypomnę, iż pierwszą płytę All Hour Cymbals wydali w 2007 roku, zbierając bardzo dobre recenzje.

Ich muzyka, nazywana przez nich samych middle eastern-psych-snap-gospel, to połączenie eksperymetalnych brzmień Animal Collective z electro-popem Memory Cassette.

Yeasayer Video Worms Waves from Garance Wilkens on Vimeo.Jest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
aubo lessi
aubo lessi
14 lat temu

moim zdaniem nie warto.

Debiut dał do pieca. Tutaj jakoś za bardzo popłynęli w synthowe trendy. Vide Studio, Memory Tapes, albo Tough Aliance. IMO nowe też słabe.

buka

Goldfinger
Goldfinger
14 lat temu

Swietna kapela – ich nowa plyta (dostepna w sieci juz od grudnia) bedzie rewelacja tego roku, jak Animal Collective zeszlego.

Polecamy