Wpisz i kliknij enter

Kraków & Dubstep

Krakowski kolektyw SUPRA1 wziął sobie za cel nadrzędny zapewnienie polskiej publiczności dubstepowej rozrywki na najlepszym poziomie. Line-up do maja tego roku prezentuje się wyśmienicie. Sprawdźcie szczegóły! SUPRA1 można śmiało nazwać polskim klubowym towarem eksportowym numer jeden. Duet, występujący kiedyś pod pseudonimem FLWNKZ, związany jest z wytwórnią Trouble & Bass skupiającą miłośników ciężkiego basu (Drop The Lime, Baobinga).

Kolektyw organizuje nie tylko najlepszą cykliczną imprezę w Polsce, ale daje również masę koncertów i to głównie za granicami naszego kraju. Każda comiesięczna edycja cyklu POW! odnosi większy sukces. Ciężko mówić tutaj o tendencjach ( w maju w Krakowie gościł Joker) ale najbliższe miesiące w klubie Prozac prezentują równie wysoki poziom.

Image and video hosting by TinyPic

W lutym dwa razy w Polsce wystąpi Shortstuff(dzień wcześniej w Katowicach) będąc gwarancją absolutnie czystej scenicznej energii, depcząc pod tym względem po piętach Gaslamp Killer’a. Niezwykła oryginalność pozwoliła mu wydać swoje dźwięki dla takich wytwórni jak Planet_Mu, Punch Drunk czy Ramp Recordings w niespełna 12 miesięcy!

Tydzień póżniej Kraków odwiedzi współzałożyciel oficyny Hessle Audio, Ben UFO, ostro łączący w swoich setach dubstep z drum & bassem i 8-bitową sałatką. Natomiast w kwietniu pojawi się Ikonika, artystka poruszająca się w luźnych granicach wonky i uk-funky, która po raz drugi w przeciągu ostatnich miesięcy wystąpi w naszym kraju. Będzie to jedna z pierwszych okazji w ogóle, by na żywo posłuchać dźwięków z nadchodzącego długogrającego debiutu artystki dla oficyny Hyperdub.

Ostatnim ze znanych headlinerów imprez z cyklu POW! będzie Brackles, który według oceniającej go na bieżąco brytyjskiej publiczności, stanowi ścisłą czołówkę dubstepowych dj na świecie.

Szczegóły odnośnie cen biletów podamy już wkrótce.

27. 02. 2010 Shortstuff
05. 03. 2010 Ben Ufo
23. 04. 2010 Ikonika
14. 05. 2010 BracklesJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
gabba
gabba
12 lat temu

mouse on the keys bede w krk w marcu wiec jest na co czekac, ulver jakos niedlugo , pod koniec stycznia bodajze

kubekki
kubekki
12 lat temu

Znów te dubstepy, tego już nie można ścierpieć. Wszyscy to samo tłuką. A na Little Dragon to do Katowic trzeba jechać.

Pan Rozpadlin
Pan Rozpadlin
12 lat temu

Bezsprzecznie Panna Ikonika w ubiegłym roku na Unsoundzie zarządziła. Zdetronizował ją tylko płocki Shed 😉

wuel
wuel
12 lat temu

bookingi na europejskim poziomie. propsy dla Tomków.

Polecamy