Wpisz i kliknij enter

Nowy Biosphere tylko na iPoda

„Outside By The Fjord” – taki tytuł nosi nowy, 25-minutowy materiał Biosphere. Kawałek dostępny jest w formie aplikacji music-video, przygotowanej dla iPoda bądź iPhona. Na szczęście to nie wszystkie nowości od Geira Jenssena. Utwór „Outside By The Fjord” powstał na bazie dźwięków zebranych przez Geira Jenssena podczas wycieczki na Sorfjorden – niedaleko norweskiego Tromso. Całość dostępna jest w formacie m4v na stronach labelu Touch.

To pierwsze z planowanych czterech tego typu wydawnictw tej norweskiej wytwórni. W projekcie wezmą również udział Paul Williams, Stephan Mathieu oraz Jana Winderen.

Biosphere dla wszystkich

We wrześniu 2009 Biosphere wystąpił podczas norweskiego festiwalu TodaysArt. Zapis występu, jaki Jenssen dał w małym kościele w Lutherse Kerk, dostępny jest do pobrania jako jeden z podcastów labelu Touch. Posłuchajcie „Live in Den HaagJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
k.
k.
11 lat temu

A dla chętnych muzyka z live actu Biosphere z małego kościółka Den Haag, całkiem za free:

http://www.touchradio.org.uk/touch_radio_48_biosphere.html

olson
olson
11 lat temu

http://www.lastfm.pl / event/ 1348677 Ambient Festival

nie wiem na ile prawomocna jest ta informacja (oficjalna strona jeszcze niezupdate\owana?), ale jeśli to prawda, to wychodzi na to, że Geir Jenssen po raz drugi zawita do Polski. (?!)

Polecamy