Wpisz i kliknij enter

Sean Booth, Mika Vainio i Kouhei Matsunaga razem!

Album 3. Telepathics Meh In- sect Er Connection, zawiera 3 premierowe kawałki, zarejestrowane podczas jednej sesji, 11 czerwca 2008r. Czego możemy się spodziewać? Sean Booth i Mika Vainio to członkowie niezwykle istotnych dla historii muzyki elektronicznej grup, Autechre oraz Pan Sonic. Natomiast Kouhei Matsunaga, ukrywający się również pod pseudonimem NHK, wraz z Toshio Munehiro nagrał w 2008r. dla wytwórni Raster-Noton album Unununium. Jednak artysta znany jest głównie ze swojej solowej kariery, w której znaleźć można wydawnictwa sygnowane przez oficynę Mille Plateaux czy moskiewską Monochrome Vision.

Album 3. Telepathics Meh In- sect Er Connection wydany został przez Important Records, oficynę w której swoje dźwięki promuje Merzbow, Eleh czy Aidan Baker.

Kawałki zgromadzone na krążku do bezkompromisowa synteza laptopowych wkrętów, droneów i glitchu. Dających odważny, polifoniczny wymiar, w którym głębia poruszonych stylistyk jest materiałem na długie, płodne we wnioski godziny.

Dla fanów tej trójki, jest to niewątpliwie pozycja obowiązkowa.

Tracklist:
1. Mika and Kouhei – Untitled
2. Mika and Kouhei and Sean – Untitled
3. Kouhei and Sean – Untitled

Poniżej film z koncertu Kouhei Matsunagi w Amsterdamie.Jest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
paide
paide
12 lat temu

O ile pierwszy numer jest całkiem w porządku, to numer 2 (który trwa ledwie 6 minut!) jest słabizną zapowiadającą jeszcze większą rozgrywającą się w trójce. Cienko tu z impro…

spinoza1988
spinoza1988
12 lat temu

ci ludzie w holandii juz naprawde maja strasznie ciezko w glowach 😀
tylko sie nacpac 😛

mallemma
mallemma
12 lat temu

słucham cicho i wzorowo wzmaga migrenę, uważajcie.

ebbie_roleckt
ebbie_roleckt
12 lat temu

*ziew*

ataxiaa
ataxiaa
12 lat temu

Tym razem Boomkat pośpieszył z pomocą 😉

99vadim
99vadim
12 lat temu

a tak btw miałem jeszcze dodać – FACT pisze = NM też ? :)))

99vadim
99vadim
12 lat temu

+ naprawdę warto sprawdzić „Self VA.” sensei Kouhei i NHK też – brzmienia z nowej ery.

99vadim
99vadim
12 lat temu

„Płodne we wnioski godziny” są bankowo zapewnione. Płyta jest… ehemm… no…. lepiej niczego po tym materiale nie oczekiwać i z (bardzo) świeżym umysłem podejść. Jakiś opis tu właściwie zupełnie niczego nie mówi… Jeśli o syntezie tu mówić, to nie można raczej jednoznacznie stwierdzić CZEGO synteza to w ogóle jest. 🙂 No i wskazane jest głośno odsłuchiwać… Krótko – jeśli ktoś się na coś konkretnego nastawia = będzie zawiedziony.

Polecamy

3 pytania – Suwal

Kolejnym artystą, który odpowie na nasze 3 pytania jest Suwal, którego EP „Sygnał” ukazał się niedawno nakładem Flirtini/Asfalt Records.