Wpisz i kliknij enter

Nowe dźwięki od Pablo Bolivara

Autor rewelacyjnego ubiegłorocznego długograja Recall, ani myśli zwalniać tempo. Po wspólnej 12 z Mikkel Metalem dla oficyny Jato Unit przyszła kolej na kolejne własne wydawnictwo. Ten hiszpański Dj i procudent, znany z projektu Pulshar, tworzonego razem z wokalistą Aphro Sainzem rozpoczął swoją przygodę z muzyką elektroniczną znacznie wcześniej niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Dźwięki jego muzyki rozpływały się po klubach Santander już w roku 96. I tylko nieustannie wzrastająca sława zmusiła go do przenosin do Barcelony, gdzie jego talent mógł dalej swobodnie się rozwijać. I jak nie trudno zauważyć, wyszło to nam wszystkim na dobre.

<a href="http://avantrootsrecords.bandcamp.com/album/pablo-bolivar-playing-at-home-ar009">Out of Place by Avant Roots Records</a>

Nowe wydawnictwo nosi tytuł Playing at Home i jak tłumaczy sam Pablo Bolivar, ma to swoje odzwierciedlenie w muzyce:

„Wreszcie udało mi się przygotować Epkę dla wytwórni AvantRoots. Utwory zgromadzone na krążku do wypadkowa mojego deep houseowego zacięcia i ambientowych tekstur, które miałem okazję testować na albumie Recall. Playing at Home to wydawnictwo, które ma dla mnie szczegółne znaczenie, gdyż starałem się by brzmiało tak jak by było nagrywane w moim domu”

Nie pozostaje nic innego jak zdopingować wszystkich fanów głębokich brzmień do przetestowania tych świezych 5 utworów hiszpańskiego mistrza. Poniżej traklista i cover albumu.

Image and video hosting by TinyPic

1. Out of Place
2. My Favourite Colour
3. Vibration
4. Destination Nara
5. North BayJest nas 14 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
stachman
stachman
12 lat temu

Jak robi taka muze, to moze byc i dla mnie przystojny…:D

raskain
raskain
12 lat temu

…ale muza pro ! Zeby nie bylo 😉

raskain
raskain
12 lat temu

jakis taki zabiedzony ,czy ja wiem

noekeller
noekeller
12 lat temu

Potwierdzam 🙂

mallemma
mallemma
12 lat temu

świetny jest, a do tego przystojny 🙂

Polecamy