Wpisz i kliknij enter

Kierunek wschód – Dj Krush w Polsce

Prawdziwa muzyczna osobowość, mistrz gramofonu, jeden z najoryginalniejszych twórców instrumentalnego hip – hopu – DJ KRUSH – wystąpi już w kwietniu na scenie białostockiego klubu FAMA.

  • 28 kwietnia 2010
  • Start: 20.00
  • Wstęp: 25 zł (przedsprzedaż) i 35 zł (w dniu koncertu)
  • Info: kino@bok.bialystok.pl lub tel. 85 742 23 70

Jednego z najsłynniejszych didżejów świata wspomagać będą: najbardziej utalentowany polski turntabalista DJ Eprom oraz podlaski „junglista” Auricom. Koncert odbędzie się w białostockim klubie FAMA, dysponującym profesjonalnym nagłośnieniem High End znanej firmy D&B Audiotechnik, obecnie jednej z najlepszych marek na świecie.

DJ Krush

Legendarny japoński DJ, który zaczynał karierę w latach 80. Stał się popularny dzięki mieszaniu różnych stylów oraz albumom takim jak „Kakusei” czy „Zen”. W swojej karierze nagrywał dla takich wytwórni jak Sony, Mo Wax czy Red Ink.

Naprawdę nazywa się Hideaki Ishii i pochodzi z Tokio. Do tworzenia muzyki (szczególnie hip hopu) zainspirował go film „The Wilde Styles”. W roku 1987 stworzył m.in. z DJem Muro zespół Krush Posse, z którym rozstał się pięć lat później, by zająć się karierą solową. Jego pierwszy album „Krush” ukazał się w 1994 roku.

DJ Krush okrzyknięty został mistrzem gramofonu, bo jako jeden z pierwszych muzyków śmiało wykorzystywał ten sprzęt na scenie. W roku 2002 za album „Zen” otrzymał nagrodę AIFM w kategorii Najlepszy Album Elektroniczny. Krush zasłynął także jako producent i kompozytor muzyki filmowej. Współpracował z takim muzykami jak: DJ Hide, DJ Sak i DJ Shadow.

www.sus81.jp/djkrush

DJ Eprom

Najbardziej utalentowany polski turntabalista, producent i didżej. W 2003 roku finalista konkursu „Pop DJ”, a rok później zdobywca tytułu Mistrza Polski w tym konkursie.

www.myspace.com/djeprom

Auricom

Energiczny młodzieniec, ponoć „z mixerem, zamiast szyszynki” w mózgu. Junglista z przypadku. Od kilku lat stanowi część ebm junglist. To także jeden z filarów legendarnego Jesień Amen Tour oraz rezydent i promotor białostockiego klubu Metro. Winylowy fetyszysta.

www.myspace.com/auric0mJest nas ponad 16 000 na Facebooku:


Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
wynimcouk
wynimcouk
14 lat temu

był hexstatic będzie i krush. coraz lepiej… 🙂

Polecamy